Blisko ludziModelka nie wiedziała, że jest w ciąży. Urodziła dziecko w łazience we własnym domu

Modelka nie wiedziała, że jest w ciąży. Urodziła dziecko w łazience we własnym domu

Modelka nie wiedziała, że jest w ciąży. Urodziła dziecko w łazience we własnym domu
Źródło zdjęć: © 123RF + instagram
13.11.2019 14:10, aktualizacja: 13.11.2019 21:04

Modelka miała nie wiedzieć, że jest w ciąży. Zagraniczne media huczą na temat 23-letniej Erin Langmaid, która niespodziewanie urodziła dziecko w łazience własnego domu.

23-letnia modelka z Melbourne nie miała pojęcia, że jest w ciąży. Mimo stosowania zastrzyków antykoncepcyjnych Australijka miała zacząć niespodziewanie rodzić. Jej córeczka przyszła na świat na podłodze w domowej łazience. W wywiadzie udzielonym dla 7 News Australijka miała stwierdzić, że poród trwał około 10 minut.

Modelka nie wiedziała, że jest w ciąży

Erin Langmaid miała nie zauważyć żadnych objawów ciąży. Czuła się dobrze, nie dokuczały jej napady głodu, ani wymioty. Australijka miała w tym okresie pracować w pełnym wymiarze godzin, jako modelka. "Ta sytuacja była największym szokiem mojego życia" – przyznała w wywiadzie udzielonym dla australijskich mediów.

Jej partner, Daniel Carty, miał usłyszeć wielki krzyk dochodzący z łazienki. Gdy tam pobiegł i otworzył drzwi, zauważył, że jego dziewczyna urodziła córeczkę. Po porodzie niezwłocznie wezwano pogotowie. Szok rodziców miał przerodzić się w panikę, gdy dziewczynka nie oddychała. Na szczęście, dzięki interwencji odpowiednich służb ratunkowych wszystko skończyło się dobrze. Erin Langmaid miała urodzić małą Islę w 37. tygodniu ciąży.

"Chcemy przedstawić wam nowego członka rodziny. Isla May urodziła się we wtorek wieczorem. Przez 9 miesięcy byliśmy nieświadomi, że żyła w brzuchu mamy. Po bardzo trudnych dniach matka i córka czują się świetnie i są gotowe do powrotu do domu"- napisał Carty na swoim profilu na Instagramie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl