Trwa ładowanie...
d2u7brq
Modelka Victoria's Secret odkryta w kościele

Modelka Victoria's Secret odkryta w kościele

Zosia w modelingu pracuje od 2011 roku. Od zawsze marzyła o karierze modelki, jednak dopiero na pierwszym roku studiów zdecydowała się na jakiekolwiek kroki w tym kierunku.
Share
d2u7brq

Zosia w modelingu pracuje od 2011 roku. Od zawsze marzyła o karierze modelki, jednak dopiero na pierwszym roku studiów zdecydowała się na jakiekolwiek kroki w tym kierunku. Co więcej, modelka zaczęła swoją przygodę z branżą w nietypowy sposób - została wypatrzona w kościele w Gnieźnie i tak trafiła do warszawskiej Avant Models, a jej zdjęcia od razu trafiły do rąk właścicielki agencji Małgorzaty Leitner.

Pierwszy duży zagraniczny sukces odniosła 2 lata temu, pojawiając się w kampanii marki Calvin Klein. Wcześniej brała udział w pokazach na berlińskim tygodniu mody oraz w sesjach zdjęciowych do "Vogue'a", "Harper's Bazaar", "Elle", czy też 'Cosmopolitan".

d2u7brq

Na polskim rynku edytoriale Zosi zobaczyć można było w magazynie "Twój Styl", gdzie promowała kolekcję Versace for H&M oraz w miesięczniku "Zwierciadło". Jedynki z jej udziałem opublikowały także takie tytuły jak "K Mag" oraz "Fashion Magazine".

(( bigphoto http://i.wp.pl/a/f/jpeg/35470/zo1.jpeg #source=(fot. Victoria's Secret)

#))

Do swojego portfolio 24-latka dołączyć może również kontrakt z marką Victoria's Secret. Modelka pojawiła się w styczniowym lookbooku młodzieżowej linii PINK, w której partnerowała jej Monika JAC Jagaciak.

d2u7brq

Podziel się opinią

Share
d2u7brq
d2u7brq