ycipk-3k86um

"Moja żona zarabia 6000 złotych, a ja 1500 złotych". Mariusz czuje, że zawiódł

Mariusza boli nie tylko to, że zarabia mniej od żony, ale również fakt, że ona zawdzięcza pracę swojemu ojcu. Mężczyzna myśli o rozwodzie. Czuje, że nie sprawdził się jako głowa rodziny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zarabia mniej od żony. Czuje, że zawiódł jako głowa rodziny
Zarabia mniej od żony. Czuje, że zawiódł jako głowa rodziny (123RF)
ycipk-3k86um

Mariusz czuje się pokrzywdzony i niedoceniony. Bardzo stara się zapewnić swojej rodzinie wszystko, czego potrzebuje. Jednak kiedy porównuje swoje zarobki z pensją żony, to oblewa go fala wstydu.

"Żona zarabia 6000 złotych na rękę, a ja 1500 złotych. Ona ma pracę załatwioną przez swojego tatusia po znajomości. Ja posiadam małe mieszkanie: pokój, kuchnia, łazienka. Ona krytykuje mnie, że nie jestem taki, jak jej ojciec. Mój teść zarabia po 150 tysięcy złotych miesięcznie. Kupił mojemu synowi komputer, rower, nawet wyremontował specjalnie dla niego pokój w swoim domu. Przez jego prezenty moja żona twierdzi, że 'jestem ostatnim dziadem'. Kazałem synowi oddać wszystkie te prezenty, a sam poważnie zastanawiam się nad rozwodem" – napisał na forum WP Kafeteria.

ycipk-3k86um

Zarabiam mniej od żony

Użytkowników forum bardzo poruszył wpis mężczyzny Starali się znaleźć jak najlepsze wyjście z tej sytuacji.

"Twoja żona musi być ofermą, skoro ktoś jej pracę załatwił. Ty przynajmniej swoją posadę zawdzięczasz tylko sobie i zarabiasz jakieś pieniądze. A teść jak ma takie kontakty, to niech i tobie coś załatwi i pomoże, a nie wiecznie cię krytykuje. Tylko nie słuchaj komentarzy materialistek, co gardzą takimi, jak ty" – napisał internauta.

"Nie rozumiem tych różnic i odwiecznych kłótni o to, kto w małżeństwie więcej zarabia" – stwierdził kolejny użytkownik forum.

ycipk-3k86um

"Dla mnie sprawa jest prosta. Zostaw tę materialistkę, niech sobie szuka innego 'jelenia'. A ty znajdź inną kobietę i żyj w szczęściu, zdrowiu i radości. Ja tak właśnie zrobiłem. Na szczęście na tym świecie są jeszcze cudowne kobiety i nie-materialistki, a w dodatku piękne" – doradził inny forumowicz.

A wy co byście zrobili na miejscu Mariusza?

Zobacz także: Hanna i przyjaciele. W kuchni Lis Małgorzata Socha

ycipk-3k86um

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3k86um

ycipk-3k86um
ycipk-3k86um