GwiazdyMołek, Ostaszewska i Felicjańska nago!

Mołek, Ostaszewska i Felicjańska nago!

Mołek, Ostaszewska i Felicjańska nago!
Źródło zdjęć: © AKPA

31.10.2007 09:57, aktual.: 31.10.2007 12:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Trzy piękne damy szklanego ekranu wystąpią nago na rzecz niezwykle szczytnego celu.

Trzy piękne damy szklanego ekranu wystąpią nago na rzecz niezwykle szczytnego celu.

Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt "Animals" organizuje akcję "Wolę chodzić nago niż w futrze", w której to Panie pokażą wszystko. Magda Mołek, Maja Ostaszewska i Ilona Felicjańska pragną przekonać inne kobiety do rezygnacji z noszenia futer.

Pojawienie się akurat tych postaci w kampanii ma wyjątkową wymowę, gdyż są one absolutnymi przeciwniczkami rozbierania się w pismach dla panów. Podjęcie decyzji odnośnie pozowania nago przed obiektywem na rzecz zwierząt jest więc mocnym poparciem całej idei.

Ilona Felicjańska, której mąż zabronił pozowania do "Playboya", tym razem przekonała go ideą szlachetnej akcji i pozwolenie dostała. Ilona jest z tego faktu niezmiernie zadowolona.

W imię walki z niesłusznym zabijaniem zwierząt na rzecz futer, nago pozowała jakiś czas temu Joanna Krupa (Sierpień 2007). Była wówczas twarzą kampanii "I'd rather go naked than wear fur" ("Wolę chodzić nago, niż w futrze") międzynarodowej organizacji walczącej o prawa zwierząt PETA (People for the Ethical Treatment of Animals).

Cieszymy się, że postacie medialne, które są wiernie naśladowane przez wiele młodych kobiet, aktywnie uczestniczą w tak szlachetnych akcjach. Stają się tym samym bardzo autentycznymi wzorcami moralnymi.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także