Trwa ładowanie...
d26wqed

Monika Olejnik biega na wakacjach. Ale ona ma ciało!

Dziennikarka niedawno obchodziła 61 urodziny (albo i nie, bo jak sama mówiła, lecące lata nigdy jej nie interesowały). Z takim wyglądem spokojnie może zapomnieć o metryce. Na Facebooku pokazała się właśnie w kostiumie kąpielowym - tryskając energią, biegnie po plaży, a przy okazji promuje czytelnictwo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Monika Olejnik biega na wakacjach. Ale ona ma ciało!
(Facebook/ Monika Olejnik)
d26wqed

Monika Olejnik to jedna z najlepszych i najlepiej ubranych dziennikarek. Perfekcyjnie wystylizowana rozkłada na łopatki kolejnych polityków. Duże wrażenie robi jej kolekcja szpilek, która podobno zajmuje jej pół mieszkania. Choć Monika Olejnik stanowczo zaprzeczyła tym rewelacjom, nie ma zamiaru kryć miłości do obuwia.

Tak samo, jeśli nie mocniej kocha ruch na świeżym powietrzu. Aktualnie dziennikarka odpoczywa we Włoszech. Na jednym z ostatnich zdjęć zdjęła ubranie i zaskoczyła świetną figurą. "Kaloryfer" na brzuchu i umięśnione nogi robią wrażenie. – Ścigam się ze sobą i swoimi słabościami – tak wyjaśniała komentowała miłość do sportu.
Jednak postem na Facebooku chciała nie tylko promować zdrowy tryb życia, ale również czytelnictwo. Przy okazji wakacyjnego zdjęcia poleciła dwie książki: "Niksy" Nathana Hilla i "Kolej podziemną" Colsona Whiteheada.

d26wqed

Zobacz także: Polski wiking podbija Instagram. Poznajcie Pawła Ładziaka

Podziel się opinią

Share

d26wqed

d26wqed
d26wqed