GwiazdyMonika Olejnik biega na wakacjach. Ale ona ma ciało!

Monika Olejnik biega na wakacjach. Ale ona ma ciało!

Monika Olejnik biega na wakacjach. Ale ona ma ciało!
Źródło zdjęć: © Facebook/ Monika Olejnik

07.08.2017 14:56, aktual.: 07.08.2017 16:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dziennikarka niedawno obchodziła 61 urodziny (albo i nie, bo jak sama mówiła, lecące lata nigdy jej nie interesowały). Z takim wyglądem spokojnie może zapomnieć o metryce. Na Facebooku pokazała się właśnie w kostiumie kąpielowym - tryskając energią, biegnie po plaży, a przy okazji promuje czytelnictwo.

Monika Olejnik to jedna z najlepszych i najlepiej ubranych dziennikarek. Perfekcyjnie wystylizowana rozkłada na łopatki kolejnych polityków. Duże wrażenie robi jej kolekcja szpilek, która podobno zajmuje jej pół mieszkania. Choć Monika Olejnik stanowczo zaprzeczyła tym rewelacjom, nie ma zamiaru kryć miłości do obuwia.

Tak samo, jeśli nie mocniej kocha ruch na świeżym powietrzu. Aktualnie dziennikarka odpoczywa we Włoszech. Na jednym z ostatnich zdjęć zdjęła ubranie i zaskoczyła świetną figurą. "Kaloryfer" na brzuchu i umięśnione nogi robią wrażenie. – Ścigam się ze sobą i swoimi słabościami – tak wyjaśniała komentowała miłość do sportu.
Jednak postem na Facebooku chciała nie tylko promować zdrowy tryb życia, ale również czytelnictwo. Przy okazji wakacyjnego zdjęcia poleciła dwie książki: "Niksy" Nathana Hilla i "Kolej podziemną" Colsona Whiteheada.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (115)
Zobacz także