Blisko ludziMonika Zamachowska wspiera fanów. Opublikowała pokrzepiające słowa

Monika Zamachowska wspiera fanów. Opublikowała pokrzepiające słowa

Monika Zamachowska wspiera fanów. Opublikowała pokrzepiające słowa
Źródło zdjęć: © ons

22.03.2020 16:02, aktual.: 22.03.2020 16:36

Monika Zamachowska już 11. dzień przebywa na kwarantannie. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała słowa przypisane papieżowi Franciszkowi na temat pandemii koronawirusa. Choć okazało się, że to słowa młodej Włoszki, warto ich wysłuchać.

Monika Zamachowska regularnie dzieli się ze swoimi fanami fotografiami mającymi przynieść im pokrzepienie w trudnym czasie kwarantanny. Jakiś czas temu pochwaliła się fotografią żółtych tulipanów, które dostała od męża. Innym razem pokazała fotografię balkonu. Publikuje również zdjęcia ze spacerów. Tym razem udostępniła obserwatorom pokrzepiające słowa płynące prosto z Włoch.

Papież Franciszek o koronawirusie

"Dzisiaj, przed snem, pomyśl o dniu, w którym możemy znów wyjść na zewnątrz. Jak się znów spotkamy, możliwość zrobienia zakupów z całą rodziną, będzie się wydawać wakacjami. Pomyśl o czasie, kiedy kawa w barze, uściski, widok spacerujących za rękę ludzi, bieganina roześmianych dzieci, powrócą do naszego życia" – możemy przeczytać w pierwszych zdaniach.

Autor nawoływał również do tego, by myśleć, że to, co dzieje się w tym momencie, wkrótce będzie już tylko wspomnieniem, oraz żeby pokochać wszystko, co dotychczas wydawało się oczywiste. Być wdzięcznym za każdą sekundę.

Okazało się dość szybko, że chociaż wiele osób przypisuje te wypowiedzi papieżowi Franciszkowi, płyną one z ust 23-latki, Antoni Lonardo, która napisała je w momencie podjęcia przez włoski rząd rygorystycznych działań, mających na celu zapobiec rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Wiele osób udostępniło jej post, aż w końcu ktoś uznał, że wypowiedział je papież. Niezależnie od tego, kto jest autorem, warto wziąć sobie to przesłanie do serca.

"Tak bardzo mądre i pokrzepiające słowa i prawdziwe. W końcu będziemy się cieszyć z rzeczy prostych, zwykłych i tej myśli się trzymajmy, musimy myśleć pozytywnie" – skomentowała fanka. Wielu się z nią zgodziło. Wszyscy podziękowali Zamachowskiej za jej post.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (9)
Zobacz także