Blisko ludziMichał Wiśniewski i jego dzieci spędzają czas w izolacji. Można brać z nich przykład

Michał Wiśniewski i jego dzieci spędzają czas w izolacji. Można brać z nich przykład

Michał Wiśniewski i jego dzieci spędzają czas w izolacji. Można brać z nich przykład
Źródło zdjęć: © ONS
22.03.2020 13:19, aktualizacja: 23.03.2020 08:41

Michał Wiśniewski i jego dzieci dają przykład Polakom, spędzając czas w odosobnieniu. Widać, że nawet w domu nie mają czasu na nudę.

Podczas gdy wielu Polaków już drugi tydzień izoluje się w domu i powoli zaczyna przejawiać znudzenie, Michał Wiśniewski korzysta z tego, że w końcu może odpocząć i znaleźć czas na swoje ulubione zajęcie. Jego dzieci również wiedzą, jak poradzić sobie w tym trudnym czasie. Żadne z nich z pewnością nie marnuje czasu.

To wyjątkowy czas dla grupy Ich Troje. Zespół obchodzi w tym roku jubileusz. Wiśniewski z tej okazji przygotował dla fanów coś wyjątkowego. Namówił swoją byłą żonę i wokalistkę Ich Troje, Annę Świątczak, by zaśpiewała z nimi na scenie. Jednak z powodu epidemii koronawirusa koncerty zostały przesunięte i powstała luka w grafiku Wiśniewskiego. Wokalista wie, jak ją wykorzystać. Wolne chwile spędza, relaksując się w symulatorze lotów.

Dzieci Michała Wiśniewskiego zachowują dystans społeczny

Michał Wiśniewski już nieraz mówił o tym, że jest dumny ze swoich dzieci. Xavier, który jest najstarszym synem wokalisty Ich Troje, odziedziczył wiele cech po swoich rodzicach. Jedną z nich jest pracowitość, co widać nawet w trakcie kwarantanny. 17-latek nie pozwala sobie na chwile wytchnienia i nawet w tej trudnej dla wszystkich sytuacji regularnie tańczy. "Niech czas, który poświęcamy teraz w domach, stanie się dla nas inspiracją" – apeluje do swoich obserwatorów na Instagramie.

Nagrania publikuje na swoim InstaStories i trzeba przyznać, że robią wrażenie. Ponadto taniec jest fantastycznym remedium na stres. Aktywność fizyczna powoduje, że nasz organizm wydziela endorfiny, co pomaga nam nie poddawać się panującym obecnie nastrojom paniki i przygnębienia.

Natomiast najmłodsze córki – Vivienne i Etiennette – świecą przykładem, jeśli chodzi o aktywności na zewnątrz. Dziewczyny wybrały się na spacer, jednak zgodnie z zaleceniami, wybrały miejsce nieuczęszczane przez ludzi.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl