Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
power show
04-09-2014 14:23

Możesz więcej niż myślisz, że możesz!

Pod takim tytułem, od września, rusza pierwszy w Polsce cykl POWER SHOW, dedykowany kobietom. Obejrzy go prawie 3000 kobiet w kinach Cinema City, w 14 miastach Polski.
Power Show, to nowa, autorska formuła. Połączenie monodramu, z motywującą mową i inspiracją muzyczną.

Share
Możesz więcej niż myślisz, że możesz!Źródło: Materiały prasowe
d4dy6oz

Pod takim tytułem, od września, rusza pierwszy w Polsce cykl POWER SHOW, dedykowany kobietom. Obejrzy go prawie 3000 kobiet w kinach Cinema City, w 14 miastach Polski. Power Show, to nowa, autorska formuła. Połączenie monodramu, z motywującą mową i inspiracją muzyczną. Za słowo odpowiedzialna jest Olga Kozierowska, twórczyni organizacji Sukces Pisany Szminką, która od 2008 roku wspiera i promuje kobiety w biznesie. Za muzykę odpowiada Gabi Drzewiecka, pasjonatka dźwięku, znana i lubiana dziennikarka muzyczna. Obie panie związane są z rozgłośnią radiową ZET CHILLI.

Podczas każdego z Power Show, uczestniczki m.in dowiedzą się jak działać mimo lęku, okiełznać powstrzymywacze, wymyślać się na nowo, trwale się motywować i w efekcie odnaleźć swoje miejsce na ziemi, takie, które jest miejscem szczęśliwym. Nie zabraknie humoru, wzruszenia i zastrzyku energii.

„Od lat staram się, jak umiem najlepiej, motywować kobiety do tego by nie bały się sięgać po złoto, stały się motorem zmiany biorąc odpowiedzialność za swoje szczęście. Cykl Power Show, to kolejny krok w realizacji mojej życiowej misji” – mówi pomysłodawczyni akcji Olga Kozierowska.

d4dy6oz

Od września do grudnia, wydarzenia odbędą się w Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Rybniku, Toruniu, Bydgoszczy i Poznaniu. Od nowego roku Olga Kozierowska i Gabi Drzewicka odwiedzą kolejne miasta, m.in. Wrocław, Łodź, Kraków, Lublin czy Szczecin.

Najbliższe wydarzenia:

Warszawa 23 września, Cinema City Galeria Mokotów
Gdańsk 30 września, Cinema City Krewetka
Katowice 21 października, Cinema City Silesia
Rybnik 23 października Cinema City Rybnik
Toruń 4 listopada Cinema City Czerwona Droga
Bydgoszcz 6 listopada Cinema City Bydgoszcz
Poznań 2 grudnia Cinema City Kineapolis

Bilety można zakupić tylko na * www.groupon.pl/powershow*

(fot. Materiały prasowe)
Źródło: (fot. Materiały prasowe)

Patroni medialni: Magazyn SENS, WP.pl, Kobieta.wp.pl, Mediarun, Bizrun, naTemat i Stroer.

d4dy6oz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4dy6oz
d4dy6oz