Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
power show

Możesz więcej niż myślisz, że możesz!

Pod takim tytułem, od września, rusza pierwszy w Polsce cykl POWER SHOW, dedykowany kobietom. Obejrzy go prawie 3000 kobiet w kinach Cinema City, w 14 miastach Polski.
Power Show, to nowa, autorska formuła. Połączenie monodramu, z motywującą mową i inspiracją muzyczną.

Share
Możesz więcej niż myślisz, że możesz!
Źródło: Materiały prasowe
d1n08a2

Pod takim tytułem, od września, rusza pierwszy w Polsce cykl POWER SHOW, dedykowany kobietom. Obejrzy go prawie 3000 kobiet w kinach Cinema City, w 14 miastach Polski. Power Show, to nowa, autorska formuła. Połączenie monodramu, z motywującą mową i inspiracją muzyczną. Za słowo odpowiedzialna jest Olga Kozierowska, twórczyni organizacji Sukces Pisany Szminką, która od 2008 roku wspiera i promuje kobiety w biznesie. Za muzykę odpowiada Gabi Drzewiecka, pasjonatka dźwięku, znana i lubiana dziennikarka muzyczna. Obie panie związane są z rozgłośnią radiową ZET CHILLI.

Podczas każdego z Power Show, uczestniczki m.in dowiedzą się jak działać mimo lęku, okiełznać powstrzymywacze, wymyślać się na nowo, trwale się motywować i w efekcie odnaleźć swoje miejsce na ziemi, takie, które jest miejscem szczęśliwym. Nie zabraknie humoru, wzruszenia i zastrzyku energii.

d1n08a2

„Od lat staram się, jak umiem najlepiej, motywować kobiety do tego by nie bały się sięgać po złoto, stały się motorem zmiany biorąc odpowiedzialność za swoje szczęście. Cykl Power Show, to kolejny krok w realizacji mojej życiowej misji” – mówi pomysłodawczyni akcji Olga Kozierowska.

Od września do grudnia, wydarzenia odbędą się w Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Rybniku, Toruniu, Bydgoszczy i Poznaniu. Od nowego roku Olga Kozierowska i Gabi Drzewicka odwiedzą kolejne miasta, m.in. Wrocław, Łodź, Kraków, Lublin czy Szczecin.

Najbliższe wydarzenia:

Warszawa 23 września, Cinema City Galeria Mokotów
Gdańsk 30 września, Cinema City Krewetka
Katowice 21 października, Cinema City Silesia
Rybnik 23 października Cinema City Rybnik
Toruń 4 listopada Cinema City Czerwona Droga
Bydgoszcz 6 listopada Cinema City Bydgoszcz
Poznań 2 grudnia Cinema City Kineapolis

Bilety można zakupić tylko na * www.groupon.pl/powershow*

(fot. Materiały prasowe)
Źródło: (fot. Materiały prasowe)

Patroni medialni: Magazyn SENS, WP.pl, Kobieta.wp.pl, Mediarun, Bizrun, naTemat i Stroer.

d1n08a2

Podziel się opinią

Share
d1n08a2
d1n08a2