mwmedia
Ludzie
11-09-2006 (09:09)

Mucha rzuciła Wojewódzkiego

Anna Mucha rozstała się z Kubą Wojewódzkim, bo, jak twierdzą jej znajomi, nie chce aby Wojewódzki "wpędził ją w lata" i nie zamierza spędzić życia u boku Piotrusia Pana.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mucha rzuciła Wojewódzkiego
(jp)

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki byli bardzo rozrywkową parą. Lubili smakować życie i prowokować. Tabloidy rozpisywały się o ich hucznych imprezach w nocnych warszawskich lokalach.

(fot. jp)
Podziel się

Nie zamierzali zakładać rodziny, a posiadanie dzieci uznawali za stratę czasu. Ale od jakiegoś czasu Ani takie podejście do życia zaczęło przeszkadzać.

Zaczął ją denerwować „luzacki” sposób bycia Kuby. Mucha nagle zapragnęła sukni ślubnej, obrączki i potomstwa. Znajomym zaczęła powtarzać, że nie chce aby Wojewódzki „wpędził ją w lata”, a poza tym nie zamierza reszty życia spędzić u boku Piotrusia Pana.

Największą popularność Anna Mucha zdobyła dzięki roli Madzi w serialu "M jak miłość". Wcześniej aktorka grała m.in u Wajdy i Spielberga. Można ją również zobaczyć w filmach "Młode Wilki 1/2" i "Chłopaki nie płaczą". Mucha była także radną miasta Warszawy oraz prowadziła programy w telewizji, m.in. "Mikser" w TVP 2.

Jej eks-partner Kuba Wojewódzki to znany i kontrowersyjny polski dziennikarz muzyczny i radiowy, który największą popularność zdobył dzięki programowi Idol. Wielokrotnie krytykowany za kontrowersyjne zachowania i poniżanie uczestników programu, obecnie występuje m.in. na antenie TVN, gdzie prowadzi swój talk-show zatytułowany Kuba Wojewódzki.

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.