Trwa ładowanie...
d2bau3o

Myśleli, że to poród. Wszystkich zmyliło zdjęcie

W egipskim kurorcie Dahab nad Morzem Czerwonym turyści zaobserwowali niecodzienną scenę. Z relacji fotograficznej wynikało, że młoda kobieta urodziła w wodzie dziecko. Asystował jej mąż, starsza córka i rosyjski lekarz. Okazało się jednak, że opublikowane w internecie zdjęcia wszystkich zmyliły.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcia wykonano w październiku 2014 roku.
Zdjęcia wykonano w październiku 2014 roku. (Facebook.com)
d2bau3o

W rzeczywistości uchwycono chwilę rodzinnej kąpieli. Młoda Rosjanka urodziła kilka dni wcześniej. Łożysko i pępowina nie zostały jednak jeszcze odcięte. Taka praktyka jest stosowana w niektórych kręgach kulturowych. Podobno ma swoje uzasadnienie zdrowotne.

Facebook.com

Zdjęcia wykonano w październiku 2014 roku, jednak do sieci trafiły dopiero kilka dni temu. Opublikowała je na Facebooku egipska sportsmenka Hadia Hosny El Said, twierdząc że przedstawiają kobietę rodząca w morzu. Post został już usunięty. Jednak wcześniej udostępniło go ponad 2 tysiące internautów. Komentatorzy docenili "piękno chwili".

Facebook.com

Rosyjski lekarz, którzy asystował rodzinie podczas kąpieli, jest specjalistą od porodów w wodzie. Jak zdradził ojciec dziecka po publikacji zdjęć, poród odbył się kilka dni wcześniej w basenie.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d2bau3o

Podziel się opinią

Share

d2bau3o

d2bau3o