ycipk-1kz7cj

Myśleli, że to poród. Wszystkich zmyliło zdjęcie

W egipskim kurorcie Dahab nad Morzem Czerwonym turyści zaobserwowali niecodzienną scenę. Z relacji fotograficznej wynikało, że młoda kobieta urodziła w wodzie dziecko. Asystował jej mąż, starsza córka i rosyjski lekarz. Okazało się jednak, że opublikowane w internecie zdjęcia wszystkich zmyliły.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcia wykonano w październiku 2014 roku.
Zdjęcia wykonano w październiku 2014 roku. (Facebook.com)
ycipk-1kz7cj

W rzeczywistości uchwycono chwilę rodzinnej kąpieli. Młoda Rosjanka urodziła kilka dni wcześniej. Łożysko i pępowina nie zostały jednak jeszcze odcięte. Taka praktyka jest stosowana w niektórych kręgach kulturowych. Podobno ma swoje uzasadnienie zdrowotne.

Facebook.com
Podziel się

Zdjęcia wykonano w październiku 2014 roku, jednak do sieci trafiły dopiero kilka dni temu. Opublikowała je na Facebooku egipska sportsmenka Hadia Hosny El Said, twierdząc że przedstawiają kobietę rodząca w morzu. Post został już usunięty. Jednak wcześniej udostępniło go ponad 2 tysiące internautów. Komentatorzy docenili "piękno chwili".

ycipk-1kz7cj
Facebook.com
Podziel się

Rosyjski lekarz, którzy asystował rodzinie podczas kąpieli, jest specjalistą od porodów w wodzie. Jak zdradził ojciec dziecka po publikacji zdjęć, poród odbył się kilka dni wcześniej w basenie.

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1kz7cj

ycipk-1kz7cj
ycipk-1kz7cj