Na obrazku jest ukryta liczba. Widzą ją tylko nieliczni

Na obrazku jest ukryta liczba. Widzą ją tylko nieliczni

Widzisz ukrytą liczbę na obrazku?
Widzisz ukrytą liczbę na obrazku?
Źródło zdjęć: © Facebook | Puzlesbraindotcom
22.02.2023 13:06, aktualizacja: 18.01.2024 19:38

Obrazkowe łamigłówki dla wielu osób są źródłem rozrywki. W sieci znajdziemy mnóstwo przykładów grafik, które igrają z naszym wzrokiem. Poniższy obrazek może przyprawić o zawrót głowy. To jedna z najtrudniejszych zagadek.

Obrazkowe łamigłówki zawładnęły siecią. Iluzje optyczne pojawią się na TikToku, Instagramie, a także Facebooku. Według fanów takich zagadek potrafią one zdradzić naprawdę wiele na temat naszego refleksu i dobrego oka.

Ten kolorowy obrazek to coś więcej, niż miks połączonych ze sobą barw. Wśród tej eksplozji kolorów została bowiem ukryta pewna liczba. Jeżeli ją wypatrzysz, gratulujemy - masz sokoli wzrok.

Przyjrzyj się uważnie. Widzisz, co zostało ukryte na obrazku?

Internauci, którzy przepadają za takimi rozrywkami, podkreślają, że szukanie ukrytych elementów ćwiczy pamięć, koncentrację, a także uczy szybkiego reagowania. Jednym z przykładów takiego treningu umysłu jest kolorowa grafika, w której została ukryta trzycyfrowa liczba. Ochotnicy podejmujący się tego wyzwania przyznali, że jest ono wyjątkowo frustrujące. Mnóstwo osób miało problem, aby szybko znaleźć tajemniczą liczbę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Internauci przecierają oczy. Ta zagadka niektórych przerasta

307, 591 a może 537? Jaka liczba została ukryta na obrazku? Sądząc po komentarzach, które pojawiły się na profilu "Puzzles, Brain Teasers and Fun" odkrycie prawidłowej odpowiedzi nie jest takie proste. Internauci mieli mocno podzielone zdania w tej sprawie.

Według autorów poprawną odpowiedzią jest 591. Nie dla każdego jest to jednak tak oczywiste. Wiele osób musiało wpatrywać się w prawy dolny róg grafiki, gdzie została ukryta liczba, przez kilka minut, aby dopatrzyć się właściwych cyferek.

"Znalazłam w kilka sekund i patrzę na te liczby od kilku minut. Ciągle ta pierwsza liczba wygląda mi jak 3, a nie 5" - wyznała jedna z osób, która postanowiła sprawdzić swoją spostrzegawczość.

Zauważyliście poprawną liczbę od razu? A może w jej miejscu widzicie coś zupełnie innego? Internauci często podawali w komentarzach odpowiedzi, których nie zawarto w propozycjach podanych przez "Puzzles, Brain Teasers and Fun".

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta