GwiazdyNagie selfie gwiazdy. Takiej Britney Spears świat jeszcze nie widział

Nagie selfie gwiazdy. Takiej Britney Spears świat jeszcze nie widział

Britney Spears znów zaskoczyła fanów (Instagram)
Britney Spears znów zaskoczyła fanów (Instagram)

07.01.2022 16:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Britney Spears znowu zaskakuje. Piosenkarka opublikowała fotografię, na której jest niemal zupełnie naga. "Kobieca wolność nigdy nie smakowała aż tak dobrze" - cieszy się gwiazda.

2021 r był, bez wątpienia, przełomowy dla piosenkarki Britney Spears. Artystka uwolniła się spod trwającej latami niewoli. - Byłam pod kuratelą od 13 lat. To naprawdę dużo czasu, aby znaleźć się w sytuacji, w której nie chcesz się znaleźć. Jestem po prostu wdzięczna, szczerze, za każdy dzień i za możliwość np. włożenia kluczyków do samochodu i bycie niezależną - wyznała w jednym z filmików na Instagramie pod koniec zeszłego roku.

Przełom w życiu Britney Spears

Spears przyznaje, że jest teraz szczęśliwsza niż kiedykolwiek, zwłaszcza, że otrzymuje ogromne wsparcie od miłości swojego życia - narzeczonego Sama Ashgaira. Wielu fanów gwiazdy zastanawia się jednak, dlaczego na jej mediach społecznościowych pojawia się tak dużo fotografii koncentrujących się na ciele artystki.

"Wiem, że zastanawiacie się, dlaczego właśnie teraz zdecydowałam się odsłonić swoje ciało. Pojawiłam się na świecie naga i szczerze czuję, że nosiłam na swoich barkach ciężar egzystencji, co odbijało się na tym, jak postrzegałam samą siebie. Chcę zobaczyć siebie w inny, jaśniejszy sposób - nagą, taką, jaką się urodziłam. Jestem kobietą, piękną. Wrażliwą kobietą, która pragnie spojrzeć na siebie w najczystszej postaci. Nie zamierzam robić sobie nagich zdjęć przez resztę życia, bo to byłoby nudne, ale teraz mi to pomaga" – gwiazda muzyki pop wyjaśnia w szczerym wpisie za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Kobiecość i wolność

Ostatnio Spears zaskoczyła po raz kolejny. Tym razem opublikowała fotografię, na której pozuje niemal zupełnie naga Na sobie ma jedynie białe pończochy, a a jej miejsca intymne zasłonięte są emotikonami w kształcie kwiatka i serca. "Kobieca wolność nigdy nie smakowała aż tak dobrze" - podsumowuje swoje uczucia światowa legenda muzyki pop.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (149)