Trwa ładowanie...
dy7md5g

Nagość dla wszystkich

„Kolor nude powraca do łask!”. „Zainwestuj w szpilki w cielistym odcieniu!” – wieszczą najnowsze trendy kolorowe magazyny, prezentując nam zdjęcia ubrań i dodatków w tonacjach jasnego beżu. Czym właściwie jest kolor cielisty? W większości modowych przeglądów próżno szukać takich definicji. Jeśli „nude” oznacza „nagi”, to kobiety o ciemnym odcieniu skóry o takiej nagości mogą jedynie pomarzyć. Na szczęście na rynku pojawiły się marki, w których ofercie znalazła się znacznie szersza paleta kolorystyczna.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nagość dla wszystkich
(Materiał prasowy)
dy7md5g

Z założenia jest to kolor idealny pod transparentne koszule i głęboko wycięte sukienki. Cielista bielizna to również niezbędnik w zawodzie modelki – przede wszystkim ułatwia pracę stylistom i fotografom podczas sesji, kiedy materiał zlewa się ze skórą. Zakładając buty w tym odcieniu, można optycznie wysmuklić i wydłużyć nogi. Zalet jest mnóstwo, tylko nie każdy może z nich skorzystać.

Naprzeciw potrzebom kobiet o innej karnacji niż biała wyszedł już kilka lat temu znany projektant obuwia, Christian Louboutin. Francuz stworzył wówczas buty w pięciu odcieniach cielistego. Po kilku latach zdecydował się poszerzyć gamę kolorów o kolejne dwa. W rezultacie panie mogą wybierać szpilki w tonacjach od jasnej porcelany po czekoladowy brąz.

bielizna nude Materiał prasowy
bielizna nude

Teraz przyszedł czas na kolejną rewolucję w garderobie kobiet. Wszystko za sprawą marki Naja Lingerie, która wprowadziła na rynek bieliznę w siedmiu odcieniach cielistego. Jej twórczynią jest gimnastyczka Catalina Girald. We współpracy z agencją Badger&Winters właścicielka marki przygotowała pomysłową kampanię reklamową z inteligentnymi hasłami promującymi jej produkt - „One nude? So rude” („Jeden cielisty? To niegrzeczne”) czy „Hello, Nude York” („Cześć, Nagi Jorku”).

bielizna nude Materiał prasowy
bielizna nude

Kolekcja „The Nude for All” („Nagość dla wszystkich”) prezentuje trzy rodzaje bielizny w rozmiarach od XS do XXL. W końcu nie tylko kolor, ale również i wymiary nie mogą wprowadzać ograniczeń.

dy7md5g

Get the look

dy7md5g

Podziel się opinią

Share

dy7md5g

dy7md5g