Trwa ładowanie...
d1x8hle

Najbardziej stylowe homoseksualne pary w świecie mody

Weekendowe szaleństwo związane z legalizacją małżeństw homoseksualnych w wszystkich pięćdziesięciu stanach USA ogarnęło również Europę. Nic dziwnego, w końcu to przełomowe wydarzenie na skalę światową i triumf tolerancji. Powstała nawet specjalna facebookowa aplikacja Celebrate Pride, dzięki której możemy podrasować kolorami tęczy nasze zdjęcia profilowe. Z tej zacnej okazji przyjrzeliśmy się najbardziej stylowym parom jednopłciowym w modowej branży.

Share
d1x8hle

Weekendowe szaleństwo związane z legalizacją małżeństw homoseksualnych we wszystkich pięćdziesięciu stanach USA ogarnęło również Europę. Nic dziwnego, w końcu to przełomowe wydarzenie na skalę światową i triumf tolerancji. Powstała nawet specjalna facebookowa aplikacja Celebrate Pride, dzięki której możemy podrasować kolorami tęczy nasze zdjęcia profilowe. Z tej okazji przyjrzeliśmy się najbardziej stylowym parom jednopłciowym w modowej branży.

Cara Delevingne i St.Vincent

Piosenkarka St.Vincent to najnowsza fascynacja modelki Cary Delevigne. Ostatnio deklarowała jej miłość na łamach amerykańskiego Vogue’a. Wcześniej gwiazda modelingu spotykała się z aktorką Michelle Rodriguez. Za pseudonimem St.Vincent ukrywa się Annie Clark, multiinstrumentalistka i kompozytorka. Obie panie stawiają na londyński look i otwierają naszą listę najbardziej stylowych.

(fot. Materiał prasowy)
Źródło: (fot. Materiał prasowy)

Tom Ford i Richard Buckley

To love story z bardzo długim stażem. Jeden z najprzystojniejszych projektantów, który jak nikt potrafi podkreślić projektami moc kobiecego charakteru, spotkał Richarda w 1986 na pokazie w Nowym Jorku. Richard Buckley był wtedy redaktorem Women’s Wear Daily, a Tom Ford stawiającym pierwsze kroki w branży 25-latkiem. Dziesięć dni po rzeczonym pokazie Ford został poproszony o zwrot ubrań do redakcji WWD i wtedy właśnie panowie umówili się na pierwszą randkę. Romantycznie!

(fot. Materiał prasowy)
Źródło: (fot. Materiał prasowy)

Michael Kors i Lance LaPere

Poznali się w 1990 roku, kiedy Lance rozpoczął staż w siedzibie marki Michael Kors. Kiedy w stanie Nowy Jork zalegalizowano małżeństwa jednopłciowe, Kors poślubił LaPere na plaży w Southampton. Często są widywani razem, a na imprezach zazwyczaj grają pierwsze skrzypce. Zwłaszcza tych przebieranych.

(fot. Materiał prasowy)
Źródło: (fot. Materiał prasowy)

Jenna Lyons i Courtney Crangi

W 2011 roku dyrektor kreatywna marki J.Crew, Jenna Lyons, rozwiodła się po dziewięciu latach z mężem i zaangażowała w związek z Courtney Crangi, zajmującą się projektowaniem biżuterii. Obie panie wychowują wspólnie dzieci z poprzednich związków. Jedna i druga zachwycają świetnym stylem, a przez Amerykanów nazywane są „power couple”. Zgadzamy się!

(fot. Materiał prasowy)
Źródło: (fot. Materiał prasowy)

Christopher Bailey i Simon Woods

Genialny dyrektor artystyczny Burberry i brytyjski aktor tworzą parę na pograniczu sztuk. Panowie pobrali się trzy lata temu. Gwiazda „Dumy i uprzedzenia” zdecydowanie pasuje do projektanta najbardziej brytyjskiej z marek na światowej mapie. Obaj panowie zazwyczaj stawiają na smart casual i razem wyglądają naprawdę dobrze.

(fot. Materiał prasowy)
Źródło: (fot. Materiał prasowy)

Ruby Rose i Phoebe Dahl

Ostatnio media obiegła wiadomość o przełożonym ślubie gwiazdy „Orange is the black” i jej narzeczonej, projektantki Phoebe Dahl. Ruby Rose musiała przełożyć ceremonię ze względu na ilość zobowiązań wobec producentów serialu. Androgeniczna Ruby Rose jest nową gwiazdą w Stanach, a słupki jej popularności cały czas rosną. Phoebe Dahl to z kolei spadkobierczyni Roalda Dahla, twórcy „Charliego i fabryki czekolady” i „Fantastycznego pana Lisa”. Obie dziewczyny zachwycają nonszalanckim stylem.

d1x8hle

Weronika Płocha
Filolożka fińska, absolwentka londyńskiego Central Saint Martins, dziennikarka i umysł mocno kreatywny, raczej mało ścisły. Moda to jeden z głównych obszarów jej zainteresowań - zarówno naukowo jak i zawodowo. Ma na swoim koncie prowadzenie portali modowych, współpracę z polską projektantką Justyną Chrabelską i projekty lifestylowe dla agencji reklamowych oraz dużych marek.

d1x8hle
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1x8hle
d1x8hle