Najgorsze żony. Lista imion jest krótka

Lista imion najgorszych żon nie jest długa. Zdjęcie ilustracyjne
Lista imion najgorszych żon nie jest długa. Zdjęcie ilustracyjne
Źródło zdjęć: © Getty Images | Silvia Jansen

09.06.2023 15:08, aktual.: 09.06.2023 18:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Moc imion ma dla wielu osób wyjątkowe znaczenie. Okazuje się, że to właśnie imiona bardzo często wpływają na to, jacy jesteśmy i jakie są nasze cechy charakteru. Potrafią określić także to, czy dana kobieta będzie w przyszłości dobrą lub złą żoną. Lista imion najgorszych żon nie jest jednak taka długa.

Wybór imienia dla dziecka jest jedną z najważniejszych decyzji w życiu. Choć niektórzy rodzice zostawią to "na ostatnią chwilę", jest to naprawdę duży błąd. Dlaczego? Wiele osób wierzy, że nadane imię wpływa na to, jaki jest dany człowiek i co go cechuje. Nie inaczej jest z kwestią nadawania się do małżeństwa, do którego, niestety, nie każdy jest stworzony. Kobiety o niżej wymienionych, czterech imionach nie będą dobrymi żonami.

Te kobiety nie będą dobrymi żonami

Lista imion "najgorszych" żon jest krótka, ale treściwa. Znajdują się na niej tylko cztery imiona, na które należy wyjątkowo uważać. Oczywiście, warto pamiętać, że wszystko zależy także od danego człowieka. Nie kierujmy się wyłącznie tym, jakie jest jego imię.

Kochliwa, niestała i nieco nienawistna. Taka jest właśnie Sylwia, która znajduje się na liście imion najgorszych żon. Sylwia posiada naprawdę trudny charakter i praktycznie nigdy nie przyznaje się do błędu. Jej droga od miłości do nienawiści jest bardzo krótka. Rzadko kiedy wyraża swoje uczucia, a jeszcze rzadziej mówi wprost, że kogoś kocha.

Nie inaczej jest z Martą, która posiada wyjątkowo silną osobowość. Kobiety o tym imieniu wiedzą, czego chcą i tego także wymagają od innych. Nie lubią słowa "nie".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Uważaj na te imiona

Na jakie imiona warto jeszcze uważać? Wśród nich znalazła się również Justyna, która wciąż szuka nowych wrażeń i szybko się nudzi. Nie dotyczy to jednak wyłącznie rzeczy czy pracy, a także ludzi. Jeśli chcesz być z kobietą o tym imieniu, musisz ją zaskakiwać.

Pełna nierealnych oczekiwań jest Weronika. To kobieta, które pragnie iście królewskiego życia i traktowania przez partnera. Jest bardzo krytyczna i długo podejmuje decyzje dotyczące zaangażowania się i wejścia w związek. Jeżeli już to zrobi, jest wymagająca.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (102)
Zobacz także