ycipk-3dugev

Najładniejsze paznokcie na lato

Najładniejsze paznokcie na lato, czyli jakie? Wszak nie to ładne, co ładne, lecz co się komu podoba. Poniższe zestawienie obejmuje subiektywny wybór najciekawszych trendów na lato, które można wykorzystać na wiele sposobów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paznokcie na lato to przede wszystkim odważne kolory i wzory
Paznokcie na lato to przede wszystkim odważne kolory i wzory (Instagram.com, Fot: Unistella,tipsnailbar,Naomi Misu)
ycipk-3dugev

Paznokcie na lato - negatywy

Pierwsza propozycja najładniejszych wzorów na paznokcie na lato to motywy negatywowe (negative space), w których spod kolorowych pasków wystaje niepomalowana część płytki. Jej kształ definiują kryjące elementy. Najlepiej wyglądają paznokcie, w których bezbarwna część występuje na środku płytki. Negatywy są najbardziej wyraziste, kiedy robimy kompozycje geometryczne o zdecydowanych krawędziach. Alternatywnie można wyrysowywać niewielkie figury geometryczne czy paski na bezbarwnym tle lub zamalowywać całą płytkę oprócz obłączka. Inną opcją stylizacji paznokci na lato jest spontaniczne malowanie niesprecyzowanych plam (faktura przypominająca akwarele), pozostawiając bezbarwny margines.

Najmodniejsze lakiery do paznokci i inne akcesoria do letnich stylizacji znajdziesz już teraz na WP radarOkazji!

Instagram.com
Podziel się

Kolorowe paznokcie na lato

Na dłuższych paznokciach, także migdałkach, dobrze będą wyglądały kompozycje, składające się z dwóch lub trzech nałożonych na siebie kwadratów - każdy o innym kolorze. Zewnętrzny może być najciemniejszy i najbardziej kontrastujący z dwoma w środku. Pozostałe kwadraty natomiast będą miały zbliżoną tonację. Wariacji tego trendu w stylizacji paznokci może być oczywiście wiele. Dobrą inspiracją do takiej stylizacji paznokci będzie color field painting, czyli tendencja w malarstwie abstrakcyjnym z Markiem Rothko na czele. Opcjonalnie użyć można pisaka do paznokci dla podkreślenia podziałów czy konturów. Najlepiej użyć wtedy koloru, który będzie współgrał z innymi barwami, niekoniecznie czarnego.

Instagram.com
Podziel się

Paznokcie na lato z biżuterią

Najładniejsze paznokcie na lato to też te bogato zdobione. Na jednolicie pomalowane płytki naklejamy drobną biżuterię w korespondującym kolorze złota lub srebra. Kształty wybieramy wedle własnych upodobań. W tym sezonie modne będą zarówno te delikatne stylizacje paznokci, zawierające biżuterię, jak i te zupełnie szalone i ekspresyjne.

Instagram.com
Podziel się

Paznokcie na lato inspirowane innymi kulturami

Wakacyjne paznokcie można ubrać też w różnego rodzaju etniczne wzory i motywy kojarzące się z konkretnymi kulturami. Warto zwrócić uwagę na sztukę, ceramikę, murale, a także florę i faunę miejsc, do których się udaliśmy. Nawet jadąc do sąsiedniego miasta, znajdziemy ciekawe inspiracje, mogące posłużyć do stworzenia interesującej stylizacji paznokci na lato 2018.

Instagram.com
Podziel się

Metaliczne paznokcie na lato

Wśród propozycji na najładniejsze paznokcie na lato nie może zabraknąć tych o metalicznym blasku. Można je skontrastować z matowymi płytkami lub podkreślić biżuterią w korespondującym z lakierem kolorze. Błyskotki nie muszą ograniczać się do drobnych elementów, doklejanych do paznokci, ani nawet do bransoletek na nadgarstku. Odważnym dopełnieniem będą złote lub srebrne blaszane obręcze na palce, połączone łańcuszkami. Ciekawie będzie wyglądać także biżuteria, inspirowana starożytnym Rzymem.

Instagram.com
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3dugev