Najlepsze zestawy dla młodego majsterkowicza. Idealne na prezent

Święta już niedługo, więc to może być ostatnia chwila na zakup prezentów. Wybraliśmy kilka zestawów dla najmłodszych majsterkowiczów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Co mogłoby ucieszyć małych miłośników majsterkowania?
Co mogłoby ucieszyć małych miłośników majsterkowania? (Shutterstock.com)
WP

Każdy chłopiec lubi coś zmajstrować. Jeśli nie macie pomysłu na prezent, to może być właśnie to, czego wam potrzeba. Zabawkowe śrubokręty, wkrętarki, klucze i inne narzędzia skradną serca waszych pociech.

WP

Zabawa i nauka w jednym. Zestaw majsterkowicza wraz ze stołem, to wiele godzin frajdy dla młodego chłopca, podczas których jednocześnie bedzie rozwijał koncentrację i kreatywność. Wszystkie zabawki są bezpieczne i nie są w stanie wyrządzić krzywdy dziecku. To bardzo ważne, bo najmłodsi często nie zdają sobie jeszcze sprawy z tego, jak łatwo mogą się zranić.

Drewniana skrzynka z narzędziami to kolejna wspaniała zabawka na wiele godzin majstrowania. Elementy są ładnie i starannie wykonane z drewna. Skrzyneczka posiada niewielki uchwyt ze sznurka, dzięki czemu można ją swobodnie przenosić wraz z całym zestawem w środku. Idealny prezent dla chłopca, który pragnie naśladować swojego tatę od najmłodszych lat.

WP

Walizka w kształcie autobusu to marzenie każdego majsterkowicza. Przyjazny wygląd pobudzi umysł do kreatywnego myślenia i da dziecku dużo radości. Walizka po otworzeniu zamienia się w mały warsztat. Również posiada uchwyt, więc łatwo ją przenieść.

WP

Jeśli szukacie czegoś tańszego, co również da dużo zabawy waszym najmłodszym, to proponujemy ten zestaw. Nie zawiera on warsztatu, ale wystarczy zabawki rozłożyć na biurku czy stole i efekt mamy podobny.

WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP