Najlepszy znak zodiaku. Ma serce ze złota

Najlepszy znak zodiaku. Ma serce ze złota

Rak uchodzi za najlepszy znak zodiaku
Rak uchodzi za najlepszy znak zodiaku
Źródło zdjęć: © Getty Images | Elena Popova
23.01.2024 09:33

Nie wybieramy sobie znaku zodiaku - zostaje nam przypisany na podstawie daty urodzenia. Trudno ocenić, czy konkretny znak jest lepszy czy gorszy, a jednak tylko jeden uchodzi za wyjątkowo upragniony wśród rodziców. Poznajcie dziecko – podobno! – idealne.

Dla ludzi wierzący w astrologię i znających jej zasady, każdy znak jawi się jako określony zestaw cech charakteru oraz predyspozycji. Wśród nich znajdują się te pozytywne, jak empatia, optymizm czy wysoka inteligencja, i negatywne – skłonność do zazdrości, skąpstwo, dwulicowość. Na tle całego zodiaku tylko jeden znak cieszy się najlepszą opinią. Plotka głosi, że to w nim rodzą się najmilsi ludzie i najgrzeczniejsze dzieci.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Najlepszy znak zodiaku. U każdego budzi sympatię

Ten cudowny, jedyny w swoim rodzaju znak zodiaku to właśnie Rak, który obowiązuje w przedziale czasowym od 22 czerwca do 22 lipca. Osoby w nim urodzone powszechnie uchodzą za najbardziej opiekuńcze, troskliwe i empatyczne. Z każdym zdołają nawiązać nić porozumienia, pomogą w potrzebie i okażą wsparcie. Raki w naturalny sposób budzą sympatię otoczenia, bo są po prostu bardzo miłe i otwarte. Do nikogo się z góry nie uprzedzają, starają się zrozumieć innych i spojrzeć na świat ich oczami.

Zawsze pomoże. Rak to człowiek rodzinny i sprawdzony przyjaciel

Zodiakalne Raki mają serce ze złota. Są bardzo ciepłe i rodzinne, dlatego najbardziej spełniają się w długich relacjach, w których czują się bezpiecznie. Dotyczy to zarówno uczuć przyjacielskich, jak i romantycznych. Raki są wyjątkowo wierne, stale utrzymują kontakt ze starymi znajomymi, nie zapominając o czułych dowodach pamięci. Marzą o tym, aby zakochać się na całe życie – i bardzo często tak się dzieje. Osoby spod tego znaku są wrażliwe i delikatne, ale gdy ktoś je zrani, potrafią odpowiedzieć siłą.

Raki w życiu często kierują się intuicją, bywają też bardzo uduchowione. Lubią myśleć, że istnieje w tym świecie coś więcej niż tylko wymiar materialny. Ten znak ma niewiele wad, jednak potrafi być humorzasty – jego nastrój często się zmienia. Raki są też pamiętliwe, nawet jeśli wybaczą, nie zapominają krzywdy.

Dziecko spod znaku Raka. Chodzący ideał?

Zodiakalny Rak jest w dzieciństwie grzeczny i dobrze ułożony. Chętnie chodzi do szkoły, nie zapomina o odrobieniu lekcji i angażuje się w dodatkowe aktywności: wyrecytuje wierszyk na apelu, zostanie skarbnikiem lub przewodniczącym klasy. Raki są aktywne i ambitne, więc lubią działać. Rodzina jest dla nich ważna, nigdy się od niej nie odcinają, nawet gdy dorosną. Często odwiedzają rodziców, dziadków, ciocie i wujków, pamiętają o imieninach i rocznicach. Pragną być blisko, bo w rodzinie znajdują prawdziwe spełnienie.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta