Najlepszy znak zodiaku. To dlatego jest tak pożądany

Najlepszy znak zodiaku. To dlatego jest tak pożądany

Ten znak zodiaku jest najbardziej "pożądany" przez rodziców
Ten znak zodiaku jest najbardziej "pożądany" przez rodziców
Źródło zdjęć: © Adobe Stock | Adobe
09.03.2023 12:11, aktualizacja: 12.03.2023 09:48

Choć może wydawać się to nieco dziwne, niektórzy rodzice jeszcze przed poczęciem sprawdzają, czy ich dziecko ma szansę urodzić się w czasie, kiedy "panuje" ten jeden znak zodiaku. Jest najbardziej "pożądany" przez rodziców.

Dla jednych nie ma to większego znaczenia, dla innych natomiast jest kluczowe. Okazuje się, że wielu rodziców jeszcze przed poczęciem sprawdza, czy ich dziecko ma szansę urodzić się w dwóch, konkretnych miesiącach. Dlaczego? Wszystko z powodu znaku zodiaku, który wtedy "panuje", bo rodzice wierzą, że dzięki temu ich dziecko zyska pożądane przez nich cechy charakteru.

Rodzice chcą dziecka spod tego znaku zodiaku

Wrażliwe, czułe, potrzebujące szczególnej więzi z rodzicami. Według astrologii takie cechy charakteru posiada dziecko urodzone w okresie od 21 czerwca do 22 lipca, czyli spod znaku Raka. To właśnie tego znaku zodiaku pragną rodzice dla swojej przyszłej pociechy, ponieważ uważają, że dzięki temu ich dziecko pozostanie z nimi na dłużej.

Zdaniem astrologów, dziecko spod znaku Raka już od wczesnych miesięcy będzie czuło szczególne przywiązanie do rodziców, których nie będzie chciało szybko opuścić. Dzieci spod tego znaku rzadko kiedy decydują się na samodzielność tuż po ukończeniu 18. roku życia.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zostają naukowcami lub pisarzami

Kwestie związane z przywiązaniem do rodziców to jednak nie wszystko. Dzieci spod znaku Raka wyróżniają się ogromną inteligencją, a w dorosłym życiu stawiają przede wszystkim na rozwój. Jako nastolatkowie nie chodzą zbyt często na imprezy czy spotkania z rówieśnikami, bo w tym czasie wolą spędzić wieczór np. z książką. W przyszłości zostają najczęściej naukowcami bądź pisarzami. Jeżeli chodzi o bliskie osoby, najważniejsi są dla nich zawsze rodzice. Zrobią dla nich dosłownie wszystko.

Dla wielu kobiet największym minusem może być to, że mężczyźni spod znaku Raka są niestety maminsynkami. Nie liczcie więc na to, że będziecie w stanie to u nich zwalczyć.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta