Oto najgorsze i najlepsze teściowe. Po dwa znaki zodiaku na liście

Oto najgorsze i najlepsze teściowe. Po dwa znaki zodiaku na liście

5 marca obchodzimy Dzień Teściowej
5 marca obchodzimy Dzień Teściowej
Źródło zdjęć: © Adobe Stock
05.03.2023 13:44, aktualizacja: 05.03.2023 16:08

Dzień Teściowej obchodzi się w Polsce 5 marca. Które teściowe są do rany przyłóż, a które dają nieźle popalić? Według astrologów to może zależeć od znaku zodiaku.

5 marca to dzień, w którym doceniamy teściowe. Ta data została bowiem przypisana w Polsce do Dnia Teściowej. I to już w latach 80. ubiegłego wieku. Jeśli masz zatem dobre relacje z mamą swojego partnera, podaruj jej kwiatka czy czekoladki. Taki gest na pewno zostanie doceniony.

Jednak nie wszystkie teściowe są życzliwe. O niektórych mówi się, że są z piekła rodem. Astrologia mówi coś na temat obu scenariuszy. Jakie znaki zodiaku wybijają się na pierwszy plan zarówno pod dobrym, jak i złym kątem?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Kobiety spod tych znaków zodiaku to najgorsze teściowe

Bliźnięta

Teściowe spod znaku Bliźniąt uwielbiają być w centrum uwagi. Nie podoba im się zatem, że tracą ją ze strony dzieci na rzecz ich partnerów. Ponadto mogą być dość zarozumiałe, co wynika z przekonania, że wszystko wiedzą najlepiej. Będą pouczać synowe i zięciów, a nawet krytykować na forum rodziny zupełnie bez żadnych skrupułów.

Panna

Z kolei teściowe spod znaku Panny są bardzo oddane i opiekuńcze, ale często aż za bardzo, co nie zmienia się nawet w momencie, gdy ich dzieci wejdą w związek czy założą własne rodziny. Będą zatem chciały wszystko kontrolować i nagminnie się wtrącać. To nie jest przepis na zdrową relację.

Kobiety spod tych znaków zodiaku to najlepsze teściowe

Byk

Kobiety spod znaku Byka, które są teściowymi, potrafią zachować dystans, ale i okazać ogromne wparcie, kiedy tego potrzeba – zarówno mentalne, jak i finansowe. Wszystkim będą chętnie się dzielić. Ponadto są wspaniałymi babciami. W skrócie to kobiety o złotych sercach.

Rak

Raki to teściowe, które są niezwykle gościnne i zawsze cieszą się na przyjazd swoich dzieci i ich partnerów. Takie spotkania przygotowują z ogromną pieczołowitością. Ponadto można z nimi o wszystkim porozmawiać, ponieważ cenią sobie szczerość i zawsze służą dobrą radą.

Powiedz nam, co sądzisz o reklamach. Wypełnij krótką ankietę.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta