ycipk-1dlcuv
Najmodniejsze fryzury na jesień 2015 - niedbałe fale, niesforne grzywki i warkocze

Najmodniejsze fryzury na jesień 2015 - niedbałe fale, niesforne grzywki i warkocze

W tym sezonie będzie królował styl boho, a najmodniejsza fryzura tej jesieni to delikatne, niedbałe fale z przedziałkiem na czubku głowy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ycipk-1dlcuv

W tym sezonie będzie królował styl boho, a najmodniejsza fryzura tej jesieni to delikatne, niedbałe fale z przedziałkiem na czubku głowy. Takie uczesanie pasuje zarówno na spotkanie biznesowe, jak i na imprezę czy lunch ze znajomymi. Powracają również grzywki - klasyczne bądź zawadiackie. Warunek jest tylko jeden: muszą pasować do owalu twarzy.
W tym sezonie fryzjerzy stawiają na szykowną nonszalancję. Ma być zwiewnie, ale i zadziornie. - Trendy na jesień 2015 przyniosą nam we włosach lekki lok, lekki skręt i absolutnie żadnych prostowań. Włosy mają być rozwiane wiatrem. Przede wszystkim stawiamy na naturalność, dużo grzywek, które są niesforne, nie są gładkie - mówi Marie Witek-Partyka, stylistka fryzur z atelier fryzjerskiego LOVE HAIR.

Styliści zdecydowanie odradzają fryzury typu koński ogon. Zarówno koki, jak i kucyki powinny być upięte na wysokości karku lub na czubku głowy. Nadal modne będą warkocze - klasyczne, plecione z boku lub subtelne, przebijające się wśród rozpuszczonych włosów.
- Najmodniejsze kolory to złociste blondy, rudości. Mieliśmy długi sezon różnego rodzaju sombre, ombre - to nie zginie nam tak szybko, bo jesteśmy zakochani w tych odcieniach i w tej metodzie - tłumaczy Marie Witek-Partyka.
Modne będzie ozdabianie włosów zdobionymi spinkami i błyszczącymi opaskami. Do łask powraca również karbownica.

ycipk-1dlcuv
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1dlcuv

ycipk-1dlcuv
ycipk-1dlcuv