ModaNajmodniejsze shopper bag na wiosnę 2018. Nasze inspiracje

Najmodniejsze shopper bag na wiosnę 2018. Nasze inspiracje

Najmodniejsze shopper bag na wiosnę 2018. Nasze inspiracje
Źródło zdjęć: © Fotolia
21.03.2018 11:14, aktualizacja: 21.03.2018 13:29

Shopper bag nie dość, że pakowna – to jeszcze elegancka. Przedstawiamy mistrzynie pojemności i stylu. Większe modele pomieszczą strój na jogę, drugie śniadanie, a nawet książki do biblioteki. Zobaczcie nasze wiosenne inspiracje i ponadczasowe klasyki.

Zmieści wszystko i świetnie wygląda na wiosnę – pastelowa shopperka

Pojemna i ładna, to właśnie popularna shopperka. Ten typ torebek jest nam potrzebny, bo mieści wszystko to, o czym współczesna kobieta zapomnieć nie może. Chętnie wybieramy modele w kształcie prostokątnym z dłuższym lub krótszym uchwytem. Najczęściej nosimy je na ramieniu lub na regulowanym pasku przez ramię. Sezonowe modele w pastelach możesz nosić do wiosennych płaszczy i każdej kurtki.

Czy wszystkie potrzebne notatki zmieszczą się do torebki przed spotkaniem albo egzaminami na uczelni? Jeśli nie chcesz obawiać się o to, czy po korytarzach uczelni lub firmy będziesz chodzić z naręczami reklamówek – wybierz pojemną torbę.

Niezbędna i zawsze na czasie – shopper bag

Pojemne kobiece torebki są porównywane przez niektórych do drzwi do innego wymiaru. Damskie torebki na co dzień muszą pomieścić takie rzeczy jak książki, kosmetyki, dokumenty, zabawki dla dzieci, drugie śniadanie, śrubokręt, telefon, portfel i całą masę innych "niezbędnych" rzeczy. Jaka jest najdziwniejsza rzecz, którą znalazłaś w swojej torebce? W tych modelach zmieścisz jeszcze więcej.

Obraz
© iStock.com

Kolorowo na wiosnę – wybieramy shopper bag

Pastelowa torebka typu maxi to najpraktyczniejsza torebka świata. Jej pojemne wnętrze i uniwersalny charakter sprawiają, że w wielu szafach znajdzie się więcej niż jeden model. Modele w dużych rozmiarach łatwo dopasować do codziennych stylizacji. Nadal popularne będą modele z frędzlami i chwostami.

Pojemność zależy od rozmiaru torebki oraz od kształtu jej dna. Jeśli jest naprawdę duża, na przykład ma powyżej 50 centymetrów wysokości i 40 szerokości – z łatwością pomieścisz w niej dokumenty formatu A4. Jeśli jednak jest płaska, to np. pojemnik z sałatką na drugie śniadanie nieestetycznie ją wybrzuszy i nie będzie ci wygodnie. Najbardziej pojemne modele mają prostokątne dno lub workowaty, zaokrąglony kształt.

Obraz
© unsplash.com

Czarna shopperka dla każdego

O dużych torebkach mówi się, że zapewniają przetrwanie w miejskiej dżungli. Jeśli wychodzisz z domu o świcie i wracasz w nocy, twój dzień wypełnia moc obowiązków, w których trakcie potrzebujesz dziesiątek przedmiotów, kosmetyków i akcesoriów. Warto mieć trwałą i prostą shopper bag w czerni. Zmieści naprawdę wiele i posłuży lata, jeśli będzie wykonana ze skóry. Choć wiosną rzadziej nosimy czarne torebki, to czarne modele i tak pasują do wszystkiego.

Obraz
© Pixabay.com

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl