Trwa ładowanie...

Najpopularniejsze fryzury młodzieżowe

Młodzież lubi eksperymentować, nie boi się zmian i z chęcią przyjmuje wszelkie nowości. Nastolatkowie chcą być oryginalni, ale przede wszystkim modni, dlatego z zainteresowaniem testują wszystko, co świeże. Dla młodzieży fryzura jest elementem wizerunku, pozwala na określenie swojej osobowości. Dlatego fryzury młodzieżowe to przeważnie dynamiczne i pełne temperamentu stylizacje.

Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Najpopularniejsze fryzury młodzieżoweŹródło: iStock.com
d46qnbm

Czym charakteryzują się fryzury młodzieżowe?

Fryzury młodzieżowe muszą przede wszystkim prezentować osobowość młodego człowieka. Młodość to czas buntu i kreowania własnej osobowości. To okres, w którym ubiór i fryzura odgrywają znaczącą rolę w życiu człowieka. Fryzury nastolatków mogą więc być szalone, oryginalne i modne.

Sprawdź najciekawsze propozycje fryzur młodzieżowych

Fryzury wybierane przez nastolatków są przede wszystkim nowoczesne. Mogą to być fryzury z ostrymi liniami cięcia, odważnym, nietypowym kolorem lub wygolonymi bokami. Poniżej wybraliśmy kilka propozycji najpopularniejszych fryzur młodzieżowych:

 • Delikatne fale z wplecionym warkoczem – loki mają być przede wszystkim efektowne i naturalne. Można je uzyskać za pomocą odrobiny kremu lub pasty do stylizacji. Kosmetyk powinien być rozprowadzony z umiarem wzdłuż pasm. Zmysłowe fale można także osiągnąć dzięki grubym papilotom.
 • Damski pompadour – unosimy pasmo nad czołem i tapirujemy od spodu. Następnie przypinamy je wsuwkami. Resztę włosów zostawiamy rozpuszczoną. Fryzura wydłuży optycznie twarz, doda 2-3 cm wzrostu. Poza tym modne upięcie jest wygodne – włosy nie wchodzą do oczu.
 • Wysoki kucyk w połączeniu z warkoczem - pierwszym krokiem wykonania takiej fryzury jest zaplecenie odwróconego francuskiego warkocza od linii karku do góry, następnie podnosimy wszystkie włosy do góry i robimy kucyk.
 • Dwa koczki – przez środek głowy prowadzimy przedziałek i dzielimy włosy na dwie części. Następnie zbieramy je w dwa wysokie kucyki, z których formujemy koczki. Można pokusić się o efektowniejszą wersję tej fryzury i z kucyków wykonać warkocze, które później zawijamy w koczki.

 • Luźny warkocz wzdłuż jednego boku - dzielimy włosy z boku, następnie przekładamy przed ramieniem i pleciemy warkocz. Końcówkę związujemy gumką.
 • Krótka asymetryczna fryzura – asymetria to niezwykle odważny i młodzieżowy look.
 • Fryzura z wygolonym bokiem – wygolony bok to jeden z najnowszych trendów wśród fryzur młodzieżowych.
 • Fryzura z akcentem rose gold – blond włosy z różowym odcieniem to hit ostatniego sezonu. Fryzura taka podkreśli oryginalność nastolatka.

 • Fryzura męska z włosami wycieniowanymi i mocno wystrzyżonymi po bokach. Nie wymaga skomplikowanej stylizacji.
 • Męska fryzura z włosami zaczesanymi do góry lub modnie postawionymi. Decydując się na taką fryzurę, warto pamiętać o regularnym i perfekcyjnym strzyżeniu.
 • Męska fryzura młodzieżowa z bokami mocno wystrzyżonymi natomiast górą zdecydowanie dłuższą. To wygodna i twarzowa fryzura.
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d46qnbm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d46qnbm
d46qnbm