"Nareszcie!". Anna Głogowska pokazała zdjęcie ze ślubu

"Nareszcie!". Anna Głogowska pokazała zdjęcie ze ślubu

Anna Głogowska pokazała zdjęcie brata
Anna Głogowska pokazała zdjęcie brata
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
17.04.2023 09:38, aktualizacja: 17.04.2023 13:31

"Hurra! Nareszczcie!" - Anna Głogowska nie ukrywa radości ze ślubu brata. "I wszyscy mamy od teraz takie same inicjały" - skomentowała, dzieląc się z internautami zdjęciami ze ślubu. Pierwszy raz pokazała fotografie całej rodziny. Jest podobna do brata?

Telewidzowie kojarzą Annę Głogowską z programu "Taniec z gwiazdami". W popularnym formacie zadebiutowała w 2005 roku, szkoląc największe gwiazdy polskiego show-biznesu do występów przed publicznością i jury. Jedną z osób, z którymi tańczyła przed kamerami, był Piotr Gąsowski, z którym przez ponad 10 lat tworzyła burzliwy związek. Uczucie jednak nie przetrwało. Pod koniec września tancerka wyjawiła że jest ponownie zakochana. Partnerem pochwaliła się dopiero w Boże Narodzenie. Jej nowa miłość to muzyk Fred Erik.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Głogowska chwali się zdjęciem z bratem

Anna Głogowska cały czas pozostaje aktywna na swoich profilach w mediach społecznościowych. Często pokazuje zdjęcia z córką Julią, po raz pierwszy zdecydowała się jednak pokazać pozostałych członków rodziny. Niektórzy twierdzą, że brat tancerki jest do niej łudząco podobny.

A okazja do pokazania rodzinnego zdjęcia była naprawdę uroczysta. Jak poinformowała, 15 kwietnia 2023 r. we Wrocławiu jej brat Arkadiusz Głogowski ożenił się ze swoją partnerką Anetą, a uroczystość stała się okazją do rodzinnej sesji zdjęciowej.

15 kwietnia 2023 r. Julka właśnie sypnęła ryżem Młodej Parze na szczęście… HURRRA! Nareszcie! Aneta i Arkadiusz Głogowscy - cieszyła się tancerka.

"I wszyscy mamy od teraz te same inicjały AG" - poinformowała internautów.

Fani sypią gratulacjami

Z radosnej nowiny ucieszyli się fani tancerki. "Dużo szczęścia i miłości". "Gratulacje dla Młodej Pary". "Cudny dzień. Kochamy" - skomentowała post szczęśliwa panna młoda, czyli nowa bratowa Anny Głogowskiej.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (47)
Zobacz także