Trwa ładowanie...
d4a75ao

Nastolatka zmarła po spotkaniu pary królewskiej w Nowej Zelandii. Pokonał ją nowotwór

Eva McGauley została zdiagnozowana w wieku 16 lat. W tym roku spełniła swoje marzenie i spotkała się z księżną Meghan i księciem Harrym podczas ich królewskiego wyjazdu do Nowej Zelandii. Wczoraj jej rodzina z żalem poinformowała, że dziewczyna przegrała walkę z chorobą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dziewczyna walczyła z nowotworem od dwóch lat
Dziewczyna walczyła z nowotworem od dwóch lat (Instagram.com, Fot: Evas Wish)
d4a75ao

Eva chorowała na rzadką odmianę nowotworu, który zaatakował jej głowę oraz szyję. Dokumentowała swoją walkę z chorobą na swoim profilu w mediach społecznościowych, który nazywa się "Eva's Wish". Tam również jej rodzina poinformowała o odejściu dziewczyny, która zmarła w otoczeniu bliskich.

Eva spotkała się z księżną Meghan i księciem Harrym w Nowej Zelandii, podczas ich podróży. Miała okazję porozmawiać z parą książęcą i przekazać Meghan książkę zatytułowaną "200 kobiet". Zawiera ona w sobie historie inspirujących kobiet, w tym także samej nastolatki. Eva zainaugurowała kampanię przeciwko przemocy seksualnej wobec kobiet po tym, jak kilka jej znajomych okazało się jej ofiarami.

"To był jeden z najbardziej niezapomnianych i najwspanialszych momentów mojego życia. Dziękuję wszystkim, którzy się do tego przyczynili" - napisała Eva na swoim Instagramie.

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

d4a75ao

Podziel się opinią

Share

d4a75ao

d4a75ao