Trwa ładowanie...

Nastolatka zmarła po spotkaniu pary królewskiej w Nowej Zelandii. Pokonał ją nowotwór

Eva McGauley została zdiagnozowana w wieku 16 lat. W tym roku spełniła swoje marzenie i spotkała się z księżną Meghan i księciem Harrym podczas ich królewskiego wyjazdu do Nowej Zelandii. Wczoraj jej rodzina z żalem poinformowała, że dziewczyna przegrała walkę z chorobą.

Nastolatka zmarła po spotkaniu pary królewskiej w Nowej Zelandii. Pokonał ją nowotwórŹródło: Instagram.com, fot: Evas Wish
d2wq1v0
d2wq1v0

Eva chorowała na rzadką odmianę nowotworu, który zaatakował jej głowę oraz szyję. Dokumentowała swoją walkę z chorobą na swoim profilu w mediach społecznościowych, który nazywa się "Eva's Wish". Tam również jej rodzina poinformowała o odejściu dziewczyny, która zmarła w otoczeniu bliskich.

Eva spotkała się z księżną Meghan i księciem Harrym w Nowej Zelandii, podczas ich podróży. Miała okazję porozmawiać z parą książęcą i przekazać Meghan książkę zatytułowaną "200 kobiet". Zawiera ona w sobie historie inspirujących kobiet, w tym także samej nastolatki. Eva zainaugurowała kampanię przeciwko przemocy seksualnej wobec kobiet po tym, jak kilka jej znajomych okazało się jej ofiarami.

"To był jeden z najbardziej niezapomnianych i najwspanialszych momentów mojego życia. Dziękuję wszystkim, którzy się do tego przyczynili" - napisała Eva na swoim Instagramie.

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

d2wq1v0
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2wq1v0