Blisko ludziNatalia Kukulska odradziła bratu wyjazd do Hiszpanii. Posłuchał starszej siostry

Natalia Kukulska odradziła bratu wyjazd do Hiszpanii. Posłuchał starszej siostry

Natalia Kukulska odradziła bratu wyjazd do Hiszpanii. Posłuchał starszej siostry
Anna Podlaska

08.04.2020 12:54, aktual.: 08.04.2020 14:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Natalia Kukulska namówiła Piotra Kukulskiego do pozostania w Polsce. Według tygodnika "Rewia", jak tylko dowiedziała się o jego planach wyjazdowych natychmiast stanowczo zareagowała.

Jak podaje "Rewia", kilka tygodni temu brat Natalii Kukulskiej chciał wyjechać z Polski do Hiszpanii, która jest jego drugim domem. W porę zareagowała jego siostra, która stanowczo odwiodła go od takich planów. Jak pisze tygodnik, stanowczo zareagowała i jak się okazało, miała racje. Przeczucia Natalii Kukulskiej się sprawdziły, ponieważ w kolejnych tygodniach państwo zamknęło granice.

Koronawirus w Hiszpanii

Hiszpania jest po Włoszech krajem z najwyższym wskaźnikiem zgonów z powodu koronawirusa na świecie. W ramach obowiązującego w Hiszpanii stanu zagrożenia epidemicznego z domów mogą obecnie wychodzić tylko pracownicy instytucji i firm, których działalność jest niezbędna dla funkcjonowania państwa, a także osoby udające się do sklepu, apteki lub banku.

Pomimo kar sięgających do 600 euro (ok. 2700 zł) do piątku 3 kwietnia, w Hiszpanii za złamanie kwarantanny wystawiono ponad 270 tys. mandatów.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)