Trwa ładowanie...

Natalia Kukulska z dziećmi na spacerze. Syna wokalistki trudno rozpoznać!

Natalia Kukulska stara się zawsze mieć czas dla najbliższych, pomiędzy obowiązkami zawodowymi. Artystka niedawno pokazała zdjęcia ze słonecznego jesiennego spaceru. Jej syn Jan niesamowicie się zmienił.

Share
Natalia Kukulska ma trójkę dzieci Natalia Kukulska ma trójkę dzieci Źródło: AKPA, fot: AKPA
d1rviht

Natalia Kukulska jest szczęśliwą mamą trojga dzieci: Jana, Anny oraz Laury. Pociechy szybko rosną i sama piosenkarka nie może temu się nadziwić. Na InstaStories pojawiły się na to najlepsze dowody - wokalistka podzieliła się z obserwatorami urywkami ze wspólnego weekendu.

Natalia Kukulska każdą wolną chwilę spędza z rodziną

Życie w ciągłym biegu nie jest łatwe. Wypchany terminarz po brzegi i liczne wyjazdy często skutkują tym, że artystka nie ma za dużo czasu dla siebie oraz najbliższych. Jednak kiedy jest ku temu okazja, te wspólne momenty wykorzystuje na sto procent. Na wspólnych zdjęciach z mamą pokazał się Jan, który zdążył się niesamowicie zmienić! Syn Kukulskiej jest już 21-letnim studentem i, czego dowiadujemy się ze Stories wokalistki, uczy się za granicą.

Natalia Kukulska spędza czas z rodziną Instagram
Natalia Kukulska spędza czas z rodziną Źródło: Instagram, fot: Natalia Kukulska

- Wreszcie udało się... Spacer z synkiem - studentem na emigracji - napisała piosenkarka. Natalia w praktycznie każdym wywiadzie podkreśla, jak ważny jest dla niej kontakt z rodziną, która jest największym wsparciem i motywacją do działania. Jan odziedziczył talent muzyczny po mamie i tacie - teraz sam tworzy kompozycje. Do tego jest samoukiem i próbuje wybić się w branży bez pomocy znanych rodziców. Kukulska mocno kibicuje Jankowi i podkreśla, że zawsze będzie go wspierać.

d1rviht
Natalia Kukulska na spacerze z rodziną Instagram
Natalia Kukulska na spacerze z rodziną Źródło: Instagram

Natalia Kukulska ma też dwie córki

45-latka wychowuje też dwie córki. Starsza z dziewczynek, czyli 16-letnia Anna, również odziedziczyła po mamie talent wokalny; nie tak dawno nagrała nawet utwór pt. "Przygotujmy lepszy świat". Piosenka niesie specjalne przesłanie - ma zachęcać młode pokolenie do zdrowych nawyków żywieniowych. Kawałek został częścią kampanii o tym samym tytule. Córka Kukulskiej z chęcią angażuje się w ważne projekty. Najmłodsza z rodzeństwa to czteroletnia Laura. Z całą pewnością jeszcze trochę i usłyszymy o jej muzycznej zajawce.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

"Moje dzieci miały dużo szczęścia, ja trochę mniej". Natalia Kukulska wspomina nauczycieli

d1rviht
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1rviht
d1rviht