ycipk-2pv3wj

Natalia Niemen wspomina ojca. "Zadzwonił i wyznał, że źle się czuje"

Czesław Niemen zmarł w styczniu 2004 r. Po 15 latach jego córka Natalia przyznaje, że nigdy nie mieli dobrych relacji. Zbliżyła ich dopiero ciężka choroba muzyka. Piosenkarka opowiada o tamtym trudnym okresie z niezwykłą szczerością.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Natalia Niemen o ojcu
Natalia Niemen o ojcu (AKPA)
ycipk-2pv3wj

Natalia Niemen od kilku lat śpiewa piosenki swojego ojca, Czesława Niemena. Wkrótce z okazji jego 80. urodzin ruszy w trasę koncertową. Wystąpią razem – ona na scenie, on na ekranie. W chwili, gdy muzyk "pojawi" się przed publicznością, Natalia szepnie: Tęsknię, tato.

Za jego życia nie było im jednak po drodze. Niemen przyznaje, że ojciec był bardzo zajętym człowiekiem i nie poświęcał jej i jej siostrze Eleonorze zbyt wiele czasu. – Głównie pracował, siedział, tworzył, komponował – cytuje wokalistkę "Dobry Tydzień".

Okazuje się również, że artysta uważał, że jego córki nie potrzebują zabawek. W dzieciństwie bawiły się więc w tym, co znalazły.

ycipk-2pv3wj

Natalia opowiadała wcześniej, że czuły dużą presję ze strony ojca – chciał, żeby były wybitnymi muzykami. Jako dziecko płakała, ćwicząc na skrzypcach. Dzięki mamie zainteresowała się malarstwem.

Z ojcem zbliżyła się, kiedy ten zachorował. – Zadzwonił i wyznał mi, że źle się czuje. Z radością udzieliłam mu wsparcia. Zwłaszcza, że nigdy mnie o coś podobnego nie prosił. Wtedy pierwszy raz czułam się potrzebna ojcu – mówi.

Po śmierci Niemena Natalia wpadła w depresję. Była wtedy w ciąży i to pomogło jej wrócić do siebie. Dzisiaj śpiewa piosenki taty i dba o jego pamięć.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-2pv3wj

Zobacz także: Triki urodowe z PRL-u. Testujemy

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2pv3wj

ycipk-2pv3wj
ycipk-2pv3wj