Blisko ludziNatasha Bedingfield ma za sobą trudny czas. Teraz dziękuje lekarzom, że uratowali jej syna

Natasha Bedingfield ma za sobą trudny czas. Teraz dziękuje lekarzom, że uratowali jej syna

Natasha Bedingfield to brytyjska piosenkarka i autorka tekstów
Natasha Bedingfield to brytyjska piosenkarka i autorka tekstów
Źródło zdjęć: © East News
Aleksandra Sokołowska

29.06.2020 14:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dla Natashy Bedingfield czas pandemii i społecznej izolacji był wyjątkowo trudny. Jej syn siedem miesięcy temu miał dwie operacje mózgu, które uratowały mu życie. Teraz brytyjska piosenkarka za pośrednictwem mediów społecznościowych dziękuje lekarzom, którzy podczas pandemii COVID-19 dzielnie walczyli o zdrowie jej dziecka.

Natasha Bedingfield nazwała lekarzy superbohaterami i podziękowała zespołowi medycznemu szpitala dziecięcego w Los Angeles. Fanów zachęciła do tego, żeby podzielili się swoimi historiami z tego trudnego dla wszystkich czasu. Bo przecież to personel medyczny chronił nas i naszych bliskich przez ostatnie miesiące. Post polubiło ponad 5 tysięcy osób, a niektórzy dzielą się historiami chorób swoich dzieci i też dziękują lekarzom, że tak dzielnie walczyli o zdrowie ich dzieci w czasie pandemii.

Natasha Bedingfield – choroba syna

W grudniu 2019 roku Natasha Bedingfield podzieliła się z fanami bolesnymi wiadomościami, że jej dwuletni syn Solomon musi przejść dwie operacje mózgu po zakażeniu. Piosenkarka udostępniła zdjęcia ze szpitala, w którym przebywała razem z dzieckiem. Natasha wyjaśniła, że ​​ona i jej mąż początkowo nie wiedzieli, co się dzieje z ich synem, który, nie mógł mówić ani poruszać rękami. Szybko został zdiagnozowany, przeszedł dwie operacje mózgu.

Już wtedy piosenkarka dziękowała lekarzom i podziwiała ich. Tak wiele zrobili dla jej syna. "Robią wszystko, co w ich mocy i wiedzy, aby upewnić się, że jest w pełni zdrowy i że to się więcej nie powtórzy" – pisała w mediach społecznościowych.

Natasha Bedingfield to brytyjska piosenkarka i autorka tekstów. Znana jest z takich hitów jak "Unwritten", "I Wanna Have Your Babies", "Soulmate" czy "Say It Again". Od lat zaangażowana jest też w społeczne akcje. Promowała akcję humanitarną "Stop the Traffik", która niosła pomoc głodującym dzieciom. W 2008 roku nagrała piosenkę "Just Stand Up" i cały dochód z niej przekazała instytucjom pomagającym osobom z nowotworem.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)
Zobacz także