ycipk-474osu

Nergal przykleił figurkę Jezusa do sztucznego penisa. Teraz każe odczepić się od kobiet

Adam Darski, szerzej znany jako Nergal, postanowił wesprzeć kobiety, walczące o prawo do aborcji. Uderza w polityków PiS i duchownych, którzy "chcą decydować, co powinno wychodzić z wagin".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nergal broni Polek i atakuje PiS oraz Kościół
Nergal broni Polek i atakuje PiS oraz Kościół (ONS.pl)
ycipk-474osu

Nergal z okazji Dnia Kobiet przykleił figurkę Jezusa do sztucznego penisa. Dziś twierdzi, że był to zwykły żart, ale wcale nie żartuje, gdy mówi o sytuacji Polek. – Nie mogę już patrzeć na brzydkich mężczyzn, którzy chcą decydować o losie pięknych kobiet – mówi w rozmowie z "Gazetą Wyborczą" muzyk. – To jest nasza narodowa katastrofa. To, że ci wszyscy kartoflani chłopcy, księża i biskupi chcą zaglądać paniom do wagin i decydować, co powinno z nich wychodzić – dodaje.

Kontrowersyjnego artystę cieszy, że kobiety wychodzą na ulice i "pokazują środkowy palec". Polityków PiS nazywa "kartoflanymi", uważa, że są brzydcy zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. – To zresztą prawie sami mężczyźni. Brakuje mi kobiet u władzy – zauważa. Nergal chciałby więcej kobiet u władzy i ma nadzieję, że ich sprzeciw doprowadzi do upadku PiS.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-474osu

Zobacz także: "Mąż próbował podciąć jej gardło". Katarzyna Dziedzic o wiadomościach, które dostaje

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-474osu