Trwa ładowanie...
kafeteria wp

Nie docenia tego, co ma. Szwagrowi zazdrości dziecka, koleżance – męża

Zazdroszczę szwagrowi i szwagierce, że mają dzieci i fajniejsze od nas życie. Z kolei koleżanka z pracy ma męża "złotą rączkę" i tego też jej zazdroszczę" – pisze kobieta.

Share
Nie docenia tego, co ma. Szwagrowi zazdrości dziecka, koleżance – męża
Źródło: 123RF
d43ttww

Na naszym forum Kafeteria WP popularność zyskuje wątek, w którym jedna z kobiet opisuje swoje problemy. Okazuje się, że internautka walczy z zazdrością. Nie dotyczy ona jednak wcale jej związku z mężczyzną. Chodzi o innych ludzi.

"Zazdroszczę innym prawie wszystkiego, mimo że moje życie nie należy do najgorszych. Niestety wszędzie widzę to, czego nie mam. Ostatnio posprzeczałam sie z moim partnerem o jego starszego brata. Zazdroszczę szwagrowi i szwagierce, że mają dzieci i fajniejsze od nas życie. Z kolei koleżanka z pracy ma męża "złotą rączkę" i tego też jej zazdroszczę" – pisze forumowiczka.

d43ttww

"Mogłabym mnożyć tych przykładów dużo. Nie wiem jak rozwiązać ten problem. Chciałabym zacząć doceniać to, co mam, ale nie umiem" – dodaje.

Forumowiczki zwróciły uwagę, że zazdrość jest nieodłącznym elementem naszego życia, najważniejsze jest jednak to, aby skupiać się na sobie. "Moja koleżanka ma pod miastem piękny dom z ogródkiem. W sumie też kiedyś chciałam mieć taki i czuję lekkie ukłucie zazdrości, kiedy wpadam do niej na grilla. Potem jednak wracam do domu, do swojego ukochanego mieszkania i totalnie zapominam o sprawie" – napisała jedna z internautek.

Panie uznały również, że spoglądając na kogoś innego z boku, nie zawsze zdajemy sobie sprawę z jego sytuacji życiowej. Cudzy dom wygląda ładnie, jednak nie wiemy ile pracy i wyrzeczeń kosztował. Podobnie ze związkami. Forumowiczki sugerowały również, aby autorka wątku zastanowiła się nad tym, czy jej zazdrość nie wynika czasem z niezadowolenia z życia oraz z faktu, że nie posiada dziecka.

d43ttww

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d43ttww

Podziel się opinią

Share
d43ttww
d43ttww