Trwa ładowanie...

Romans w pracy. Kobieta upokorzyła kochankę męża

Romans w pracy to nie nowość. Pewna kobieta dowiedziała się, że jej mąż ma dużo młodszą kochankę. "Wczoraj z rana wysłałam maila do jej pracy. Zapytałam jej szefa, czy chce współpracować z taką osobą" – pisze kobieta.

Share
Romans w pracy. Kobieta upokorzyła kochankę męża
Źródło: 123RF
d1fejc1

Romans w pracy. Kobieta żali się na forum

Na naszym forum Kafeteria popularność zyskuje wątek, w którym jedna z użytkowniczek opisuje swoje problemy z mężem. Okazuje się, że jej mąż od 8 miesięcy spotyka się z dużo młodszą kobietą. Mężczyzna ma 25 lat, a jego kochanka 21. Mimo wszystko autorka wątku nie chce rezygnować z małżeństwa – postanowiła walczyć o męża. Znalazła na to sposób.

"Wczoraj z rana wysłałam maila do jej pracy, na wszystkie adresy, które udało mi się odnaleźć na stronie internetowej jej firmy. Wysłałam wszystko o niej, jak przyczepiła się do mojego męża, jak uwiodła go, jak niszczy rodzinę. Zapytałam jej szefa, czy chce współpracować z taką osobą. Opisałam wszystko ze szczegółami, aby nie było zarzutu, że może to zmyślam. Jestem z siebie bardzo zadowolona" – pisze kobieta.

d1fejc1

Romans w pracy. "Ośmieszyłaś się"

Entuzjazmu autorki wątku nie podzielały jednak forumowiczki. Panie zgodnie stwierdziły, że kobieta zachowała się nieodpowiedzialnie. Pisały, że być może odczuje teraz chwilową satysfakcję, jednak szybko zrozumie, że pisanie do firmy kochanki nie było dobrym pomysłem.

"Nie zemściłaś się, tylko ośmieszyłaś. Jakbym dostała takiego maila, o którymś ze współpracowników, to byłoby mi tej osoby szkoda, a autorkę uznałabym za desperatkę. I co to w ogóle za stwierdzenie "wygrałam walkę"? Facet to jakieś trofeum? Nie chciałabym być z takim, dla którego musiałabym się tak poniżać" – pisała jedna z pań.

A co wy sądzicie problemie forumowiczki? Uważacie, że zachowała się właściwie?

d1fejc1

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1fejc1

Podziel się opinią

Share
d1fejc1
d1fejc1