Były pokłócone. Mało kto wie, kim jest jej córka

Były pokłócone. Mało kto wie, kim jest jej córka

Jak układają się relacje Barbary Bursztynowicz z dorosłą córką?
Jak układają się relacje Barbary Bursztynowicz z dorosłą córką?
Źródło zdjęć: © East News
22.02.2024 14:54, aktualizacja: 22.02.2024 18:41

Barbara Brusztynowicz przyznała, że jej relacja z jedyną córką Małgorzatą nie należała do najprostszych. Przez dłuższy czas nie mogły się dogadać. Obecnie jednak są najlepszymi przyjaciółkami. Czy Małgorzata jest podobna do znanej mamy?

Barbara Brusztynowicz została mamą w wieku 27 lat. W jednym z wywiadów aktorka przyznała, że powrót do pracy z trzymiesięcznego urlopu macierzyńskiego był wyjątkowo trudnym zadaniem. Rozstanie z malutką córeczką okazało się trudniejsze, niż można się było spodziewać. Kiedy Małgorzata zaczęła dorastać, jej relacje z rodzicielką zaczęły się zmieniać.

Bunt córki

Aktorka, znana m.in. dzięki roli w telenoweli "Klan", podkreślała, że Małgorzata była "córeczką tatusia". Jako nastolatka pociecha Bursztynowicz miała się mocno od niej oddalić. Z kolei pani Barbara próbowała wpływać na córkę i ingerować w jej decyzje, co oczywiście nie spotykało się z zadowoleniem Małgorzaty.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Był czas, gdy rzeczywiście chciałam wpływać na jej decyzje, wtrącałam się. Dziś wiem, że to był błąd" - przyznała w jednym z wywiadów, cytowanym m.in. przez shownews.pl, aktorka.

W mediach pojawiały się również informacje, że Bursztynowicz nie zgodziła się, aby córka poszła do szkoły zawodowej. Małgorzata marzyła, by zostać krawcową. Na trzecim roku studiów pociecha gwiazdy "Klanu" postanowiła wyprowadzić się z domu rodzinnego. Przez lata nie miały ze sobą dobrych relacji, co jednak później uległo zmianie.

"Jesteśmy dla siebie partnerkami"

Matka i córka znalazły w końcu drogę do porozumienia. Małgorzata spełniła swoje największe marzenie i założyła własną markę odzieżową. Co więcej, znalazła się również w branży niejako powiązanej z aktorstwem - projektuje bowiem kostiumy do spektakli teatralnych.

"Jesteśmy dla siebie partnerkami. Bywa tak, że to ona jest dla mnie autorytetem, ale myślę, że ja dla niej też. Nie zawsze mówi o tym wprost, ale czuję, że tak jest. Dużo ze sobą rozmawiamy, dobrze się ze sobą czujemy i każdy czas spędzony z nią jest dla mnie wyjątkowy. Jej pomoc, uwagi i rady są dla mnie bardzo ważne i zdarza się, że jest ode mnie mądrzejsza" - powiedziała aktorka w wywiadzie cytowanym przez "Świat Seriali".
© Materiały WP

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)
Zobacz także