Nie mogli zwlekać ze ślubem. Po ceremonii ujawnił powód

Nie mogli zwlekać ze ślubem. Po ceremonii ujawnił powód

Piotr Skarga i Beata Aponowicz
Piotr Skarga i Beata Aponowicz
Źródło zdjęć: © AKPA
18.09.2023 10:51, aktualizacja: 18.09.2023 11:56

Piotr Skarga poślubił wieloletnią partnerkę Beatą Aponowicz po 30 latach związku. Choć para wcześniej nie planowała ślubu, ich zdanie zmienił fakt, że aktor miał przejść poważną operację. - Gdyby coś mi się stało, Beatka miałaby masę problemów ze sprawami spadkowymi i nie tylko - powiedział Skarga.

Piotr Skarga zdobył popularność głównie za sprawą ról w serialach "W labiryncie" i "Bulionerzy". Prywatnie ma za sobą trzy małżeństwa. Od ostatnich 30 lat jest jednak związany z Beatą Aponowicz, którą poślubił dopiero w tym toku. Para podjęła taką decyzję ze względu na poważną operację aktora, który chciał zabezpieczyć partnerkę.

Piotr Skarga wziął ślub po 30 latach związku

Piotr Skarga i Beata Aponowicz podjęli decyzję o ślubie miesiąc przed operacją aktora.

- Musieliśmy się dotrzeć. (śmiech) A tak naprawdę, to bardzo dobrze żyło nam się na kocią łapę. Ślub nie był nam do szczęścia potrzebny. Ale czekała mnie poważna operacja tętnicy i serca. Choć wierzyliśmy, że wszystko dobrze się skończy, mieliśmy świadomość, że to ryzykowny zabieg. Gdyby coś mi się stało, Beatka miałaby masę problemów ze sprawami spadkowymi i nie tylko - powiedział Skarga w rozmowie z Plejadą.

Dodał jednak, że małżeństwo nic nie zmieniło w ich relacji. Od lat są dla siebie nie tylko największym wsparciem, ale i najlepszymi przyjaciółmi.

- Ona cały czas mnie wspierała, wierzyła we mnie. I w dalszym ciągu wierzy. Jesteśmy bardzo kochającym się małżeństwem - oznajmił.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Tak wyglądał ślub Piotra Skargi

Piotr Skarga przyznał, że razem z żoną nie zdecydowali się na huczną uroczystość, ponieważ nie mieli na to czasu. Ich ślub został zorganizowany w Świnoujściu, a świadkami byli przyjaciele - prezydent miasta Janusz Żmurkiewicz i jego żona Zyta.

- Na warszawskiej starówce kupiliśmy "zastępcze" obrączki ze srebra z bursztynami. Do Świnoujścia pojechaliśmy nocnym pociągiem sypialnym. Na miejscu błyskawicznie, w dwie godziny zdziwiona kwiaciarka przygotowała nam piękny bukiet, zamówiona taksówka nie przyjechała, więc do ślubu zawiozła niezwykle uprzejma pracownica hotelu, którego właściciele przywitali nas szampanem. Po ceremonii wykąpaliśmy się w Bałtyku - opowiadał w rozmowie z portalem.
Piotr Skarga z żoną Beatą
Piotr Skarga z żoną Beatą© AKPA | AKPA

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta