ycipk-3v3btg

Nie tak idealne życie Gisele Bündchen. Walczyła z atakami paniki

Jedna z najbardziej znanych i najlepiej opłacanych modelek na świecie w swojej książce opisała problemy, z jakimi się borykała.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Modelka przeżywała w latach '00 kryzys
Modelka przeżywała w latach '00 kryzys (ONS.pl)
ycipk-3v3btg

Ma cudownego meża i dzieci, urodę i pieniądze. Wydawałoby się, że życie Bündchen usłane jest różami. Jednak w swojej nowej książce, ''Lessons: My Path to a Meaningful Life'' modelka pisze m. in. o nachodzących ją niegdyś myślach samobójczych.

''Wszystko może wyglądać idealnie na zewnątrz, ale nie masz pojęcia, co się naprawdę dzieje" - powiedziała magazynowi ''People''.

W 2003 roku, już jako supermodelka przeżyła pierwszy atak paniki w trzęsącym się, małym samolocie. Później rozwinął się u niej lęk przed tunelami, windami i małymi przestrzeniami. Kiedy ataki paniki zaczęły się jej przydarzać nawet we własnym domu, Bündchen rozważała samobójstwo.

ycipk-3v3btg

''Paliłam papierosy, wypijałam butelkę wina i trzy frappucino dziennie i zrezygnowałam z tego wszystkiego z dnia na dzień''- powiedziała modelka, która za radą lekarzy zmieniła tryb życia na zdrowszy.

Gdzie szukać pomocy?

*Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, dzwoń pod bezpłatny numer 800 70 2222 całodobowego Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie. Możesz też napisać maila lub skorzystać z czatu, a listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz TUTAJ. *

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-3v3btg

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3v3btg

ycipk-3v3btg
ycipk-3v3btg