GwiazdyNie wszyscy pamiętają, że byli razem. Pokazała nagranie z eks

Nie wszyscy pamiętają, że byli razem. Pokazała nagranie z eks

Maja Hirsch opublikowała zabawne nagranie z udziałem Jacka Braciaka
Maja Hirsch opublikowała zabawne nagranie z udziałem Jacka Braciaka
Źródło zdjęć: © AKPA
16.10.2022 13:06, aktualizacja: 16.10.2022 14:26

Maja Hirsch świętowała niedawno swoje 45. urodziny. Od swoich instagramowych fanów dostała mnóstwo serdecznych życzeń. Aktorka nie zostawiła miłych słów bez odpowiedzi. Podziękowała im za wszystkie wiadomości. Dołączyła także zaskakujące nagranie z Jackiem Braciakiem w roli głównej.

Maja Hirsch szczerze o Jacku Braciaku. "Mamy bardzo dobre relacje"

Maja Hirsch i Jacek Braciak byli parą przez 10 lat. Aktorzy rozstali się w 2015 roku i pozostają w dobrych relacjach. Wspólnie wychowują córkę Marię. Do tej pory niechętnie komentowali swoją relację. Niedawno na ten temat otworzyła się Hirsch, udzielając wywiadu "Plejadzie".

"Mamy bardzo dobre relacje, rzeczywiście się wspieramy. Niektórzy twierdzą, że to jest niemożliwe między kobietą i mężczyzną, ale myślę, że mogę śmiało powiedzieć, że się przyjaźnimy" - podkreśliła.

Gwiazda przyznała, że spędza święta z byłym partnerem, a ich córka świetnie dogaduje się z dziećmi Braciaka z pierwszego małżeństwa. Okazuje się, że relacje aktorów nie zawsze były dobre. Jak przyznała Hirsch, oboje pracowali nad tym, aby zacząć lepiej się dogadywać.

"Myślę, że Jacek jest ukontentowany z tej relacji tak, jak ja. Całe szczęście znam takie związki, które zachowują wobec siebie kulturę osobistą, wzajemny szacunek, nie tylko ze względu na dzieci, ale za względu na to, że są po prostu ludźmi" - podsumowała.

Maja Hirsch publikuje życzenia urodzinowe od Jacka Braciaka

Przykład na to, że relacje Hirsch i Braciaka są dobre, mogliśmy zaobserwować podczas urodzin aktorki, które niedawno obchodziła. Gwiazda otrzymała z tej okazji wiele serdecznych życzeń na Instagramie.

"Dziękuję wszystkim za życzenia urodzinowe w prywatnych wiadomościach. I Jackowi też. 45 lat — nie w kij... Zaraz zjem tort, ale nie mam dla wszystkich" - napisała.

Po tych słowach opublikowała na instagramowym profilu życzenia od byłego partnera w formie nagrania. Widzimy na nim Jacka Braciaka śpiewającego "100 lat". Aktor zrobił to w swoim stylu. Słychać bowiem, że zmienił głos i brzmiał, jakby nawdychał się helu. Uśmiech nie schodził mu przy tym z twarzy.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta