Trwa ładowanie...

Niebieskie usta Kylie Jenner w dobrej sprawie!

Kylie Jenner totalnie zaskoczyła nas nie tylko swoim makijażem (niebieskie usta nawet u Kylie są nietypowe), ale przede wszystkim – motywacją, jaka kierowała celebrytką. Nastolatka w ten sposób chciała zwrócić uwagę na problem znęcania się, bo właśnie wczoraj obchodziliśmy światowy dzień przeciwko znęcaniu się

Share
Niebieskie usta Kylie Jenner w dobrej sprawie!Źródło: Eastnews
dnqnnyo

Kylie Jenner totalnie zaskoczyła nas nie tylko swoim makijażem (niebieskie usta nawet u Kylie są nietypowe), ale przede wszystkim – motywacją, jaka kierowała celebrytką. Nastolatka w ten sposób chciała zwrócić uwagę na problem znęcania się, bo 2 dni temu obchodziliśmy światowy dzień przeciwko znęcaniu się.

Szacuje się, że każde dziecko w amerykańskiej szkole w ciągu 12 lat nauki doświadczy na własnej skórze znęcania się (ang. bullying). Z powodu prześladowań i zastraszania co roku setki dzieciaków odbierają sobie życie. Aby z tym walczyć powstają najróżniejsze kampanie, w tym: światowy dzień przeciwko znęcaniu, który obchodzony jest 6 października. Kolorem akcji jest błękit.

(fot. East News)
Źródło: (fot. East News)

I właśnie taki kolor zagościł wczoraj na ustach Kylie Jenner. Najmłodsza dziewczyna z klanu Kardashianów – Jennerów doskonale wie, że jej popularność ma ogromną moc. Jeden wpis na Instagramie dociera do kilku milinów z blisko 40 milionowej rzeszy fanów Kylie. Instagram Jennerówny jest dużo potężniejszym medium, niż spora część kanałów telewizyjnych w USA. Zapewne dlatego Kylie zdecydowała się opublikować na swoich kanałach social media (Instagram, Snapchat) zdjęcie, na którym prezentuje się w niebieskim makijażu ust. Mało tego, na kolejnych fotkach towarzyszy jej ojciec - Caitlin Jenner. Kylie udało się nawet namówić konserwatywną Caitlin do wypróbowania na własnej skórze nietypowego odcienia pomadki.

(fot. East News)
Źródło: (fot. East News)

To nie pierwszy raz, gdy Kylie postanowiła zabrać głos w sprawach ważnych dla młodych ludzi na całym świecie. Miesiąc temu wystartowała z akcją pod hasłem #IAmMoreThan skierowanej do dziewczyn i chłopców, ofiar znęcania się. Kylie chce pokazywać swoim fanom, że da się pokonać prześladowców i że nie można sprowadzać ludzi tylko do ich jednostkowych, pozornych wad.

(fot. East News)
Źródło: (fot. East News)

Z reguły, o Kylie Jenner piszemy w kontekście jej ekstrawaganckich strojów czy zmian wyglądu, tym razem z przyjemnością piszemy o godnym pochwały zachowaniu młodej celebrytki.

Aleksandra Kisiel/ Kobieta WP

dnqnnyo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dnqnnyo
dnqnnyo