WP

Nieodpowiedzialne zachowanie Lewandowskiej za kierownicą. Chwila radości może spowodować tragedię

Mająca wielu fanów trenerka, powinna wykorzystywać swoją sławę, aby świecić przykładem. A tymczasem jej zachowanie zmroziłoby krew w żyłach niejednej osobie, pracującej przy kampaniach dotyczących korzystania z telefonu podczas prowadzenia samochodu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nieodpowiedzialne zachowanie Lewandowskiej za kierownicą
Nieodpowiedzialne zachowanie Lewandowskiej za kierownicą (Forum)
WP

Anna Lewandowska należy do celebrytów, którzy wyjątkowo często chwalą się w sieci tym, co robią prywatnie. I jak zazwyczaj trenerka motywuje, napędza do działania i sprawia, że dzień staje się lepszy, tak tym razem naprawdę zawiodła wiele osób.

W dzisiejszym świecie telefonów używa się non stop. Wiele osób korzysta z nich nawet podczas prowadzenia samochodu, mimo setek kampanii, które stanowczo pokazują konsekwencje z tego płynące. Nawet w aplikacji Snapchat, gdy poruszasz się zbyt szybko, na ekranie pokazuje się napis "nie snapuj, gdy prowadzisz".

Nie zastosowała się do tego Lewandowska, która tak cieszyła się deszczem, że postanowiła wysłać fanom na swoim InstaStory filmik. Trenerka rusza się na nim w rytm piosenki Rudimental - "These days". I nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie fakt, że sama wtedy prowadziła auto. Oprócz tego, że było to nieodpowiedzialne, to jest to po prostu zakazane przez prawo. Nie bądźcie w tym przypadku jak Ania. Nie nagrywajcie snapów za kierownicą.

WP
Instagram.com
Podziel się
Instagram.com
Podziel się
Instagram.com
Podziel się

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

WP
Polub WP Kobieta
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP