GwiazdyNiesamowita metamorfoza nastoletniej TikTokerki. Dziewczyna udowadnia, że piękny wygląd to zasługa makijażu

Niesamowita metamorfoza nastoletniej TikTokerki. Dziewczyna udowadnia, że piękny wygląd to zasługa makijażu

Fabiola Baglieri
Fabiola Baglieri
Źródło zdjęć: © TikTok
oprac. KSA

29.06.2021 12:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Media społecznościowe stały się głównym oknem na świat dla wielu młodych osób. Niestety nie każdy potrafi zrozumieć, że wielu użytkowników koloryzuje swoje życie i nadużywa filtrów. Fabiola Baglieri genialnie obnaża całą prawdę.

Fabiola Baglieri to 17-letnia gwiazda TikToka, która nie tylko chwali się zgrabnym ciałem i codziennością opływającą w luksusach, ale też uświadamia młode dziewczyny, że rano po przebudzeniu czy w czasie, gdy nie przygotowuje się do sesji, wygląda jak przeciętna nastolatka. Nosi okulary, luźne swetry i zmierzwione włosy, a na jej twarzy często pojawiają się wypryski.

To tylko pozory

Włoszka opublikowała krótkie nagranie, na którym pokazała - sekunda po sekudzie - etapy przemiania się w instagramową piękność. Wystarczyło zdjąć okulary, rozpuścić włosy, zamaskować pryszcze, nałożyć grubą warstwę profesjonalnego makijażu i ubrania podkreślające figurę.

Efekt końcowy zwala z nóg. Fabiola nie dosyć, że wygląda na starszą, niż jest w rzeczywistości, to jeszcze ma zupełnie inne rysy twarzy dzięki konturowaniu oraz o wiele bardziej bujne włosy.

Nagranie jest świetnym dowodem dla każdej nastolatki, która czuje się nieatrakcyjna, patrząc na perfekcyjnie wystylizowane dziewczyny w mediach społecznościowych. Warto mieć z tyłu głowy myśl, że bez makijażu każda z nich wygląda jak przeciętna kobieta, bo ideały nie istnieją.

Z instagramową obłudą świetnie rozprawia się również Georgie Clarke. 24-latka pracuje jako modelka i doskonale zna wszystkie triki stosowane przez jej koleżanki. Wystarczy umiejętnie usiąść czy ustawić nogi, aby ciało wyglądało o wiele lepiej niż w rzeczywistości.

Georgie Clarke często pokazuje dwa różne ujęcia, aby uświadomić fankom, że ona wcale nie ma perfekcyjnego ciała.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (81)
Zobacz także