Blisko ludziNietypowa stylizacja Wiktorii Gąsiewskiej. Tak ubrała się na premierę

Nietypowa stylizacja Wiktorii Gąsiewskiej. Tak ubrała się na premierę

Wiktoria Gąsiewska w luźnej stylizacji na premierze
Wiktoria Gąsiewska w luźnej stylizacji na premierze
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
16.12.2021 08:58

Wiktoria Gąsiewska pojawiła się podczas uroczystego pokazu filmowego "Świata pełnego Niespodzianek", która miała miejsce 14 grudnia. Prosta stylizacja młodej aktorki może lekko zdziwić.

Wiktoria Gąsiewska zwykle pojawia się na ważnych uroczystościach w schludnych, eleganckich sukienkach lub garniturach. Z tego powodu jej wybór na premierę filmową może zaskoczyć. Młoda aktorka tym razem postawiła na casualową odsłonę.

Wiktoria Gąsiewska na premierze "Świata pełnego Niespodzianek"

Gwiazda postanowiła pojawić się na oficjalnym pokazie w luźnym stroju, składającym się z jeansów typu dzwony z rozdarciem na jednym kolanie, białych tenisówek oraz obcisłego topu z odsłoniętymi plecami. Stonowaną całość dopełniał lekki makijaż z nutą pomarańczy. Jedynym mocnym, kolorowym akcentem był czerwony lakier na paznokciach.

Całość prezentowała się schludnie. Choć na premierze zagościły też gwiazdy w bardziej formalnych i zjawiskowych stylizacjach, nie brakowało również tych, które postawiły wygodę na pierwszym miejscu.

Wiktoria Gąsiewska na filmowej premierze
Wiktoria Gąsiewska na filmowej premierze © Akpa | AKPA

"Świat pełen Niespodzianek" opowiada o czwórce bohaterów, którzy pokażą, jak ważna jest prawdziwa przyjaźń. Musical swoją telewizyjną premierę będzie miał już 18 grudnia.

Wiktoria Gąsiewska sama pozuje na ściance

Wciąż niektórzy fani gwiazdorskiej pary nie mogą uwierzyć, że związek ten przeszedł do historii. Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski rozeszli się, potwierdzając tym samym najgorsze obawy swoich wielbicieli.

Widać jednak, że najgorsze jest już prawdopodobnie za nimi. Zarówno Wiktoria, jak i Adam pewien czas temu udali się na osobne wakacje, z których wrócili wypoczęci i rzucili się w wir pracy. Osobno pojawiają się na uroczystych galach i eventach.

Chodzą słuchy, że jednak będą mieli okazję jeszcze się spotkać na zawodowym gruncie - Gąsiewska i Zdrójkowski mają bowiem wspólnie poprowadzić Sylwestrową Noc Przebojów, która zagości na antenie Polsatu. Oprócz tej dwójki w roli prowadzących zobaczymy jeszcze Paulinę Sykut-Jeżynę oraz Karolinę Gilon oraz Krzysztofa Ibisza.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta