GwiazdyNocna przejażdżka Joanny Opozdy. W tle smutna piosenka o miłości

Nocna przejażdżka Joanny Opozdy. W tle smutna piosenka o miłości

Joanna Opozda cierpi po rozstaniu z Antonim Królikowskim
Joanna Opozda cierpi po rozstaniu z Antonim Królikowskim
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

15.03.2022 10:48, aktual.: 15.03.2022 11:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Joanna Opozda zamieściła na swoim profilu na Instagramie smutną relację. Aktorka pokazała nocką przejażdżkę samochodem po Warszawie, gdy w tle możemy usłyszeć piosenkę o nieszczęśliwej miłości. Widać, że cierpi po rozstaniu z Antonim Królikowskim.

Kilka tygodni temu media obiegła informacja o rozstaniu Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego. Aktorska para, która niedawno powitała na świecie swojego syna, Vincenta, przeszła poważny kryzys jeszcze w trakcie ciąży Joanny Opozdy. Według doniesień, Antoni Królikowski dopuścił się prawdopodobnie zdrady wobec swojej żony.

Nocna przejażdżka Joanny Opozdy

Joanna Opozda od tego czasu jest znacznie mniej obecna w swoich mediach społecznościowych. Aktorka podzieliła się jedynie z fanami zdjęciami z Vincentem, natomiast nie skomentowała wszelkich doniesień dotyczących rozstania z Królikowskim. Do informacji publicznej trafiła jednak informacja, że złożyła pozew o rozwód z mężem.

W swojej najnowszej relacji na Instagramie udostępniła nagranie z nocnej przejażdżki samochodem po Warszawie. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że w tle możemy usłyszeć w niej smutną piosenkę o nieszczęśliwej miłości. Aktorka cierpi.

Nocna przejażdżka Joanny Opozdy
Nocna przejażdżka Joanny Opozdy © Instagram | @asiaopozda

"Lepszy świat"

Faktem jest, że Joanna Opozda zmaga się teraz z naprawdę ciężką sytuacją. Choć nie mówi czy nie pisze o tym wprost, poprzez jej posty na Instagramie możemy wnioskować, że nie czuje się najlepiej. Mały Vincent daje jej na szczęście dużo siły, a także nadziei.

"- Przepraszam pana, z którego peronu odjeżdża pociąg do lepszego świata?

- Lepszego świata nie ma. Ty bądź lepszy a zmienisz świat" - czytamy w ostatnim wpisie.

"Piękne prawdziwe i naturalne zdjęcie, przedstawiające macierzyństwo. Kochana jeszcze będzie pięknie", "Wiem, że jest lub może być tak ciężko, że naprawdę nie ma się sił. Ale ten mały człowiek kocha panią bezgranicznie, bezwarunkowo, jest całkowicie od pani zależny i jest pani dla niego całym światem" - pocieszają aktorkę fani na Instagramie.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (74)
Zobacz także