Trwa ładowanie...

Jest zbyt kochliwy? Oto wszystkie związki Antka Królikowskiego

Od sierpnia 2021 roku Antoni Królikowski jest mężem Joanny Opozdy. Zanim jednak oświadczył się zjawiskowej aktorce, spotykał się z wieloma kobietami ze świata show biznesu.

Antoni Królikowski i jego pierwsza partnerka - Laura Breszka (AKPA)Antoni Królikowski i jego pierwsza partnerka - Laura Breszka (AKPA)
d4goxvz
d4goxvz

Obecnie Antoni Królikowski jest "na językach" niemal wszystkich. A to za sprawą rzekomych zdrad, jakich miał się dopuścić na swojej wówczas ciężarnej żonie, Joannie Opoździe. I choć sami zainteresowali do dziś nie potwierdzili medialnych doniesień, to starszy brat aktorki uchylił rąbka tajemnicy na temat tego, co myśli o swoim sławnym szwagrze. "Karma wróci" - napisał pod jednym z postów na Instagramie.

Pierwsza miłość Antka Królikowskiego

Antoni Królikowski nigdy nie narzekał na powodzenie wśród kobiet. Aktor od wczesnych lat zdawał sobie sprawę, że jego popularność może mieć pozytywny wpływ na zainteresowanie płci przeciwnej. Zanim poślubił Joannę Opozdę, spotykał się z wieloma kobietami.

Swoją pierwszą dziewczynę "na poważnie" miał w wieku 23 lat. Spotykał się wówczas z 24-letnią Laurą Breszką, również aktorką. I choć zakochani rozstali się dość nagle, to do dziś mają serdeczną relację.

d4goxvz

- Życzę wam, żebyście spędzili ze sobą całe życie! W szczęściu, w miłości, w wierności, żebyście się śmiali do rozpuku co noc. Żebyście po prostu się kochali, byli dla siebie dobrzy i czuli… Na pewno już to macie, więc życzę wam, żebyście byli sobą i kochajcie się" - Breszka gratulowała Królikowskiemu i Opoździe z okazji ślubu w wideo udostępnionym przez serwis Jastrząb Post.

Kolejne partnerki Antka Królikowskiego

Po rozstaniu z Laurą Breszką Królikowski związał się z Samuelą Górską, uczestniczką programu "Top Model". Ich związek był jednak tylko przejściowym epizodem w życiu znanego aktora.

AKPA
Antoni Królikowski i Samuela Górka Fot: AKPA

W 2015 roku, przez 11 miesięcy, Antoni spotykał się z Katarzyną Sawczuk. Relacja ta budziła jednak wśród wielu niemałe kontrowersje. Na rzecz Królikowskiego, 18-latka rozstała się bowiem z Maciejem Musiałem.

AKPA
Antoni Królikowski i Katarzyna Sawczuk (AKPA) Fot: fot.M.Baranowski

W 2017 roku po raz pierwszy oficjalnie pojawił się z nową dziewczyną - Julią Wieniawą. I choć młodzi wydawali się być w sobie szaleńczo zakochani, to ich związek nie przetrwał próby czasu. - Po prostu nasz czas się rozminął. Poznałam go trochę za wcześnie. (…) Mieliśmy inne oczekiwania od życia. I inne plany, chociaż nasze osobowości pasowały do siebie. Mamy takie samo poczucie humoru. Uwielbiam z nim rozmawiać. Jestem przy nim bardzo otwarta, a on przede mną. Myślę, że zawsze będziemy najlepszymi przyjaciółmi – Julia Wieniawa mówiła w rozmowie z "VIVĄ!".

AKPA
Antoni Królikowski i Julia Wieniawa Fot: AKPA

W styczniu 2019 roku Królikowski zaczął spotykać się z Kasią Dąbrowską. Początkowo artyści ukrywali swój związek, jednak już po kilku miesiącach opublikowali na Instagramie wspólne czułe zdjęcia. W połowie 2020 roku zakochani zdecydowali się na oddzielne życie. Niedługo później aktor związał się z Joanną Opozdą, z którą pobrał się w sierpniu 2021 roku.

AKPA
Antoni Królikowski i Katarzyna Dąbrowska Fot: AKPA
AKPA
Ślub Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego Fot: AKPA

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Antek Królikowski: "Nigdy nie chodziłem na randki. Ciesze się z tego, co mam. Mam żonę i dziecko w drodze"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d4goxvz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4goxvz