Trwa ładowanie...

Notatnik osobisty inny niż wszystkie. Kreatywny prezent dla wyjątkowego faceta

Notatnik lub kalendarz na specjalne zamówienie pozwala nam pokazać, że dobrze znamy obdarowaną osobę, wiemy, co lubi, a czego nie. Wybierzesz jeden z gotowych wzorów czy stworzysz własny projekt notatnika dla twojego faceta?

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Notatnik osobisty inny niż wszystkie. Kreatywny prezent dla wyjątkowego facetaŹródło: unsplash.com
ddg6cwz
ddg6cwz

Pomysłowy prezent – notatnik osobisty

Pomysłowy notatnik na osobiste zapiski to więcej niż zwykły zeszyt. Zabawne okładki z ciekawym nadrukiem to nic nowego, ale teraz projekt notatnika możemy wykonać samodzielnie. Możliwości są nieograniczone, a pomysłów i inspiracji nie zabraknie dla nikogo.

Prezentowane przez nas notatniki sprawdzą się jako upominki z okazji Dnia Chłopaka, ale bogata oferta pozwoli dopasować coś dla koleżanki, dzieci, dziadków lub znajomych z pracy. Zeszyt możemy zamówić jako zwykły notatnik lub jako kalendarz, który zaczyna się w najbliższym miesiącu od dnia zamówienia, czyli np. w październiku 2018 roku.

unsplash.com
Źródło: unsplash.com

Książka osobista na specjalne zamówienie

Choć wiele osób notatki i informacje notuje w smartfonie, to klasyczny zeszyt z szeleszczącymi kartkami warto mieć. Zapiski, przemyślenia, projekty, plany albo po prostu: sprawy do zapamiętania, których każdy mężczyzna ma na głowie mnóstwo. Wszystko to pomoże nam ze zwykłego zeszytu stworzyć osobistą książkę, do której chętnie wrócimy np. po kilku latach.

Dla syna, chłopaka lub szefa

Notatniki mogą mieć przeróżne okładki, tematy i napisy. Egzemplarz z imieniem i nazwiskiem, zawodem, ulubionym poiwiedzonkiem lub zabawnym tekstem – wybór jest bardzo duży. Taki notatnik pobudza do kreatywnego myślenia i umieszczania w nim tego, co pasjonuje lub motywuje jego właściciela. Jeśli nie czujesz się na siłach, aby samodzielnie zaprojektować wzór, możesz zainspirować się podpowiedziami znajdującymi się na stronie, gdzie zamawiamy notatniki. Czas realizacji zamówienia jest błyskawiczny, podobnie jak ich dostawa pod wskazany adres.

Notatnik dla faceta jest oryginalnym prezentem lub dodatkiem do prezentu. Zamówienie notatników dla kolegów z klasy lub z pracy to modny i kreatywny pomysł. Warto podsunąć taki pomysł komuś, kto ma swoją wyjątkową pasję lub cel.

Notatnik kulinarny

Każdy, kto kocha gotować, musi w jakiś sposób gromadzić przepisy. Część osób robi to cyfrowo, a część tradycyjne – w osobistych książkach kucharskich. Przepiśnik może gromadzić przepisy z ulubionej kategorii smakosza, np. w mięsnej wersji, może też podkreślać osobowość kucharza, lub w dowcipny sposób nawiązywać do słynnych osobowości kulinarnych znanych ze świata mediów.

unsplash.com
Źródło: unsplash.com
icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

ddg6cwz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
ddg6cwz