Blisko ludziNowa uczestniczka "Rolnik szuka żony". Kim jest 25-letnia Klaudia?

Nowa uczestniczka "Rolnik szuka żony". Kim jest 25‑letnia Klaudia?

Klaudia jest uczestniczką 9. edycji programu "Rolnik szuka żony"
Klaudia jest uczestniczką 9. edycji programu "Rolnik szuka żony"
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
10.09.2022 12:03, aktualizacja: 10.09.2022 12:19

Widzowie z niecierpliwością czekają na telewizyjną premierę nowej, 9. już edycji programu "Rolnik szuka żony", która tymczasowo została odłożona w czasie. Jednak TVP zdążyła już przedstawić pięcioro uczestników uwielbianego show. Wśród nich znalazła się jedna kobieta – 25-letnia Klaudia. Co o niej wiadomo i jakie ma oczekiwania względem kandydatów na męża?

"Rolnik szuka żony" jest jednym z najchętniej oglądanych programów Telewizji Polskiej. Teraz ma wystartować jego 9. edycja. Początkowo premiera pierwszego odcinka była zaplanowana na niedzielę 4 września, lecz została przełożona przez transmisję meczu z udziałem siatkarskiej reprezentacji Polski. Czy widzowie mogą liczyć na emisję programu w najbliższą niedzielę 11 września? Tego jeszcze nie wiadomo. Wszystko zależy od tego, czy polscy siatkarze dostaną się do finału turnieju. Jeśli tak się stanie, to "Rolnik szuka żony" zostanie ponownie przełożony. 

Kim jest Klaudia z "Rolnik szuka żony 9"?

Mimo iż premiera nowej edycji programu jeszcze nie miała miejsca, to internautom zostali przedstawieni już wszyscy uczestnicy, którzy będą szukać miłości. Wśród nich jest czterech mężczyzn i jedna kobieta, która wzbudza największe zainteresowanie. To 25-letnia Klaudia, która pomaga rodzicom w prowadzeniu ukochanego gospodarstwa. Okazuje się, że rodzina ma plantację świerków bożonarodzeniowych, a także uprawę kukurydzy i łubinu. Ponadto prowadzi ekologiczną hodowlę kurek niosek. 

Nowa uczestniczka "Rolnik szuka żony" powiedziała, czego oczekuje od kandydata na męża

25-letnia Klaudia z nowej edycji programu "Rolnik szuka żony" w tzw. zerowym odcinku opowiedziała o swoich wymaganiach względem kandydatów. Kobieta chce, aby jej wybranek był osobą rodzinną oraz odpowiedzialną. Dodatkowo zdradziła, że szczególną wagę przykłada do wyglądu dłoni mężczyzn. Z kolei Marta Manowska, która jest prowadzącą programu, miała powiedzieć, że nowa uczestniczka ma bardzo ciekawą osobowość. Z jednej strony jest silną i niezależną kobietą, a z drugiej skrywa swoje wrażliwe oblicze. 

Uczestnicy nowej edycji programu "Rolnik szuka żony"
Uczestnicy nowej edycji programu "Rolnik szuka żony" © AKPA | AKPA

Właśnie trwa plebiscyt WP Kobieta #Wszechmocne2022. Zapraszamy do zgłaszania swoich nominacji w formularzu poniżej:

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl