Blisko ludziNowa partnerka Daniela Martyniuka błaga o pomoc. Mała Zosia potrzebuje najdroższego leku na świecie

Nowa partnerka Daniela Martyniuka błaga o pomoc. Mała Zosia potrzebuje najdroższego leku na świecie

Daniel Martyniuk podczas wesela z Eweliną
Daniel Martyniuk podczas wesela z Eweliną
Źródło zdjęć: © East News

26.09.2022 12:37, aktual.: 26.09.2022 13:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od niedawna zdjęcia Daniela Martyniuka i tajemniczej Faustyny obiegają sieć. Kobieta spotykała się już wcześniej z synem gwiazdora disco-polo i to jeszcze przed tym, zanim poznał swoją przyszłą żonę Ewelinę. Teraz kobieta wystosowała błagalny apel.

To jedyny syn "króla disco polo" Zenka Martyniuka. O Danielu Martyniuku głośno było m.in. w kontekście jego słabości do używek, tego, że jakiś czas temu został skazany za złamanie zakazu kierowania pojazdami i otrzymał wyrok, a także niełatwego rozstania z matką jego dziecka Eweliną Golczyńską. Jednak już jakiś czas po skandalu, do jakiego doszło w związku z niepowodzeniem w związku, w mediach zaczęły pojawiać się na nowo ich wspólne zdjęcia. Nie trwało to jednak długo, bo syn gwiazdy disco polo spotyka się aktualnie z inną swoją eks partnerką.

Daniel Martyniuk spotyka się z byłą partnerką?

Danielowi Martyniukowi coraz częściej towarzyszy była ukochana. Ostatnio Faustyna Jamiołkowska była jego parą na weselu chrześniaka jego matki, czyli Danuty Martyniuk. Spędził z nią także swoje urodziny, które przypadają na 1 sierpnia.

Partnerka Daniela Martyniuka postanowiła wykorzystać siłę internetu oraz fakt, że dzięki nowemu partnerowi ma większy zasięg. Na swoim InstaStory zamieściła stronę, za pomocą której można wpłacić pieniądze na leczenie dla małej Zosi, która walczy z niebezpieczną chorobą.

Faustyna Jamiołkowska błaga o pomoc dla chorej dziewczynki

Faustyna Jamiołkowska zachęciła swoich obserwatorów do wzięcia udziału w akcji "Pieszo po zdrowie. Od Zakopanego po Hel dla Zosi walczącej z SMA". Jest to trwający 50 dni marsz wojowników zbierających środki na najdroższy lek świata, będący jednocześnie jedynym, który może pomóc małej dziewczynce. Do dziś zebrano niespełna 300 tysięcy złotych. Na lek dla chorującej na rdzeniowy zanik mięśni Zosi potrzeba aż 3 milionów złotych. Wydarzenie rozpoczęło się 19 sierpnia 2022 roku i trwa do tej pory.

Każdy, kto ma ochotę dowiedzieć się więcej o tej akcji, dołączyć do niej lub wesprzeć finansowo chorą Zosię, może to zrobić pod tym linkiem.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (94)
Zobacz także