Trwa ładowanie...

Nowa Pierwsza Córka. Ashley Biden nie chce być jak Ivanka

39-letnia córka nowego prezydenta nie prosi o zainteresowanie mediów. W czasie kampanii Bidena nie wychylała się i tak zostanie po jego zaprzysiężeniu. Ashley zachowuje się zupełnie inaczej niż Ivanka Trump.
Share
Joe Biden z córką Ashley
Joe Biden z córką AshleyŹródło: Getty Images
d2argy9

Można być córką przywódcy USA i prowadzić normalne życie? Najwyraźniej tak. Jedyne dziecko Joe i Jill naprawdę woli pozostać w cieniu. Bardziej niż jasne staje się, że nie pójdzie w ślady Ivanki Trump. Praca w administracji ojca nie jest jej marzeniem.

Ashley jest pracownicą socjalną, projektantką mody i adwokatką lokalnych społeczności. Tyle ról wystarczy 39-latce. W rozmowie z Jenną Bush, czyli byłą Pierwszą Córką, przyznała, że chce walczyć o sprawiedliwość i zdrowie psychiczne społeczeństwa. "Wierzę, iż mogę otworzyć ludziom oczy i edukować na pewne tematy, które są naprawdę istotne" – stwierdziła.

Już na tym poziomie różnica między nią a Ivanką Trump jest widoczna. Ta druga pojechała za ojcem do Waszyngtonu i stała się jego doradczynią. Prezydentowi doradzał też jej mąż Jared Kushner. Oboje swoją działalnością wywoływali ogromne kontrowersje.

d2argy9

Zobacz też: Urszula Radwańska pokazała filmiki z zabiegu na twarz. Przy okazji zareklamowała klinikę

Paulina Andrzejewska pokazała zdjęcie ze ślubu z Mateuszem Damięckim. Obchodzą 3. rocznicę

Ashley Biden – córka prezydenta

Ashley nie ma żadnych skandali na koncie. Jest wycofana i skupiona na sprawach, które ją interesują. Bez wątpienia kocha ojca i mu kibicuje. – Jestem z niego dumna. Po tym wszystkim, usiadłam obok niego i złapałam go za rękę – mówiła.

d2argy9

Zapytana, o to, jak na Bidena wpłynął wypadek jego pierwszej żony i córki, odpowiedziała: "Tata jest bardzo empatyczny i potrafi rozpoznać ból, czuć czyjś ból i pocieszyć. To sprawiło również, że stawia rodzinę na pierwszym miejscu. Miał i ma taką zasadę, że jeśli któreś z jego dzieci zadzwoni, to gdziekolwiek by nie był, wyjdzie ze spotkania".

W rozmowie z Jenną Bush Ashley oddała też hołd bratu Beau, który zmarł na raka mózgu. – Był wspaniałym mężczyzną. Był honorowy, ale miał też ogromne poczucie humoru. Brakuje mi go – mówiła – Miał 46 lat, kiedy odszedł. Tata będzie 46. prezydentem Ameryki.

Profesor Andrzej Fal komentuje wyniku testów nauczycieli. Ekspert dostrzega wadę tego pomysłu

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2argy9

Podziel się opinią

Share
d2argy9
d2argy9