Trwa ładowanie...
Materiał Partnera
włosy

Nowoczesne wydanie uwodzicielskich kolorów nocy w zimowych trendach

Kolekcja kolorów Lucid Nocturnes oraz cięć na sezon zimowy stawia na budowanie pewności siebie, podkreślanie indywidualności i czerpanie inspiracji z wybiegów mody, interpretując je w sposób przystępny i pasujący do Twojego stylu. Prezentuje aktualne stylizacje i trendy autorstwa globalnych influencerów oraz światowych guru fryzjerstwa. Charakteryzuje się metalicznym odcieniem chłodnych barw niebieskiego, zieleni i fioletu.
Share
Nowoczesne wydanie uwodzicielskich kolorów nocy w zimowych trendach
Źródło: Materiały prasowe
d1gbqg2

Eksperci salonu 1909 Fryzjerzy wybrali trzy główne trendy i stworzyli propozycje, by każdy znalazł coś wyjątkowego dla siebie.

TREND 1.
Kolory metaliczne z odcieniem chłodnych barw. Jeden z najbardziej wyrazistych trendów tego sezonu, który stawia na kontrastujące intensywne kolory i precyzyjne cięcia. Ciemne zmysłowe barwy z nutą punkową, głębokie odcienie opalizującej zieleni i fioletu emanują pewnością siebie i prezentują nowoczesną wersję “power dressing”. Piękne nocne kolory z lśniącą głębią pasują zarówno w wersji eleganckiej, wieczorowej, jak i codziennej, a 100% krycie maskuje wszelkie niedoskonałości.

   Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

TREND 2.
Kultowy dynamiczny bob rządzi w tym sezonie. Wyraziste linie, strzyżenie wysoko precyzyjne, stopniowane na szyi i dokładnie dopracowane charakteryzuje trend graficzny, który na dobre zagościł w tym sezonie. Idealny wybór na podkreślenie nowego koloru włosów oraz silnego charakteru.

   Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

TREND 3.
Prosto z wybiegu, który promuje wpływy ze wschodu z nutką folkloru. Fale i loki, luźno opadające warstwy, im więcej tym lepiej, to kultowa i modna stylizacja, która doskonale nadaje się do włosów z odrobiną naturalnej tekstury. Uwodzicielski kolor w połączeniu z tym trendem powoduje natychmiastowe wyróżnienie się, efekt “outsidera”.

   Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

"Absolutnym hitem w nowym sezonie są metaliczne odcienie granatu, fioletu i zieleni. To niezwykle odcienie dla odważnych kobiet. Farbując włosy, trzeba przede wszystkim dobrać odpowiedni odcień. Farbowanie to koloryzacja dobrana do osobowości, koloru oczu, stylu, dlatego powinien ją przeprowadzić fryzjer profesjonalista, który oceni także kondycję włosów i doradzi pielęgnację, przedłużającą żywotność koloru”, podpowiada Katarzyna Poniatowska – Miłek, mistrz fryzjerstwa, założycielka salonu 1909 Fryzjerzy.

d1gbqg2

Podziel się opinią

Share
d1gbqg2
d1gbqg2