Trwa ładowanie...

Numer telefonu może wiele zdradzić o twoim charakterze. Cyfry nie kłamią

Dzięki numerologi wiele osób jest w stanie poznać znaczenie liczb. Do jej pory najczęściej brano pod uwagę datę urodzenia, jednak okazuje się, że w życiu nie ma przypadków, nawet jeśli chodzi o numer telefonu. Sprawdź, co może znaczyć w twoim przypadku.

Numerologiczne znaczenie numeru telefonuNumerologiczne znaczenie numeru telefonuŹródło: Adobe Stock, fot: Julija Cernaka
ddpvvgk
ddpvvgk

Wydawać by się mogło, że numer telefonu to tylko przypadkowy ciąg cyfr, który w żadnym wypadku nie może pomóc w odszyfrowaniu naszych cech charakteru. Numerolodzy przekonują jednak, że nic bardziej mylnego. Co w takim razie twój numer telefonu mówi o tobie?

Jak poznać wibrację numerologiczną telefonu?

Dla wielu numerologia jest niezwykle ważna w życiu. To właśnie dzięki niej możemy zajrzeć w głąb siebie, ale także sprawdzić, z jakimi ludźmi mamy do czynienia. Wystarczy, że poznasz liczbę numerologiczną odpowiadającą tobie lub osobie, którą chcesz sprawdzić. Tym razem jednak nie wykorzystamy daty urodzin, a numer telefonu.

Wystarczy, że każdą z cyfr do siebie dodasz. Dla przykładu: 7+2 + 5 + 0 + 0 + 1 + 8 + 2 + 4 po zsumowaniu daje 29. To jednak nie koniec. Następnie należy dodać do siebie 2 i 9. W tym przypadku otrzymaliśmy 11. Po kolejnym dodaniu do siebie cyfr otrzymamy 2. To ważne, by liczyć dotąd, aż otrzymamy cyfrę od 1 do 9.

ddpvvgk

Numerologiczne znaczenie cyfr: 1

Numerologiczna 1 to osoba, która nie boi się nowych wyzwań. Świat stoi przed nią otworem, o czym doskonale zdaje sobie sprawę. W pracy nie idzie na łatwiznę. W każde powierzone zadanie w pełni się angażuje, dzięki czemu bardzo szybko pnie się po szczeblach kariery. Stawia czoła wszelkim problemom i nigdy się nie poddaje.

Numerologiczne znaczenie cyfr: 2

O numerologicznej 2 można powiedzieć, że jest szalenie nieufna. Nie otwiera się przed nowo poznanymi ludźmi. Jest postrzegana w sposób, w który sama chce, żeby ludzie ją postrzegali. Nie każdy ma szansę poznać jej prawdziwe oblicze, jednak gdy już się przed kimś otworzy, oddaje mu się bez reszty.

Numerologiczne znaczenie cyfr: 3

Osoby, z numerologiczną 3 słyną z poczucia humoru i dystansu także do samych siebie. Nie straszne im kompromisy. Nawet gdy się z kimś nie zgadzają, starają się spojrzeć na świat jego oczami. Warto dodać, że 3 nie boją się swoich emocji. Otwarcie mówią, co czują, nawet jeśli to miałoby kogoś zranić. Dla nich szczerość i otwartość jest najważniejsza.

Numerologiczne znaczenie cyfr: 4

O numerologicznej 4 mówi się, że to wymarzeni przyjaciele. Nie tylko nie zdradzają powierzonych tajemnic, ale także zawsze są, gdy inni ich potrzebują. Jedną z ich cech jest także nieśmiałość. Mimo tego, że mają wiele do zaoferowania światu, wolą się nie wychylać.

ddpvvgk

Numerologiczne znaczenie cyfr: 5

5 to prawdziwa szczęściara w życiu. Według numerologów na jej życie oddziałuje aż pięć żywiołów: ogień, woda, ziemia, serce i powietrze. Numerologiczne 5 mogą osiągnąć wszystko to, o czym tylko zamarzą, dlatego ciągle przesuwają swoje granice.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Słowiański horoskop

Numerologiczne znaczenie cyfr: 6

To osoby, którym lepiej nie wchodzić w drogę. Gdy poczują się zagrożone, od razu zmieniają się w prawdzie lwice, które będą bronić siebie oraz bliskich. Numerologiczne 6 lubią trzymać "rękę na pulsie" w każdej sferze życia.

ddpvvgk

Numerologiczne znaczenie cyfr: 7

7 są szalenie tajemnicze. Stronią od towarzystwa, na rzecz czasu spędzonego we własnym towarzystwie. To prawdziwe artystyczne dusze, które często są nierozumiane przez świat. Co więcej, tylko nieliczni mogą tak naprawdę poznać numerologiczne 7, którzy nie pozwalają innym wkraczać do ich zamkniętego świata.

Numerologiczne znaczenie cyfr: 8

Numerologiczne 8 to często pracoholicy, którzy za wszelką cenę chcą wykonać powierzone im zadania. Nie straszna im ciężka praca. To właśnie te osoby mają ogromną szansę na sukces nie tylko zawodowy, ale i w życiu prywatnym.

Numerologiczne znaczenie cyfr: 9

Osoby z numerologiczną 9 słyną ze swojej dokładności. Jeśli za coś się biorą, starają się to wykonać najlepiej, jak potrafią. Ciągle poprawiają swoje umiejętności. Ich zdaniem ciągle jest coś do zrobienia, nawet podczas wakacji.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ddpvvgk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
ddpvvgk