WP

O tych butach marzą kobiety na całym świecie. Manolo Blahnik będzie dostępny w Polsce!

Pamiętacie scenę z kultowego serialu „Seks w wielkim mieście”, w której Mr.Big oświadcza się Carie Bradshaw za pomocą chabrowego pantofelka? Już niedługo buty ulubionego projektanta pani Bradshaw będzie można kupić w Polsce! Manolo Blahnik otwiera swój butik w Warszawie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
O tych butach marzą kobiety na całym świecie. Manolo Blahnik będzie dostępny w Polsce!
(Instagram.com)
WP

Serialowa dziennikarka pokochała buty hiszpańskiego szewca. A on dzięki niej, w latach 90., zyskał popularność. Moda ostatniej dekady XX wieku powraca, a w raz z nią Polki otrzymują możliwość kupienia projektów samego Manolo. Już 21 czerwca będą mogły nabyć parę zgrabnych szpilek, o których marzą kobiety z całego świata. Buty dostępne będą w butiku Moliera2 i na stronie internetowej.

Materiały prasowe
Podziel się

Od kilkudziesięciu lat Manuel Blahnik Rodriguez – bo tak nazywa się projektant – obdarowuje kobiety jednymi z najpiękniejszych butów świata. Jego szpilki pojawiły się nie tylko w „Seksie w wielkim mieście”, ale też w „Plotkarze”, gdzie nosiły je Serena Van Der Woodsen i Blair Waldorf oraz w „Marii Antoninie” Sophii Coppoli. Nic dziwnego, że reżyserka zdecydowała się na tę współpracę – w końcu nikt tak, jak Manolo, nie łączy mody dawnych epok z nowoczesnością. Tajemnicą nie jest również fascynacja projektanta pantoflami królowej Francji.

WP
Instagram.com
Podziel się

Niebieskie, satynowe czółenka Carie Bradshaw zdobione fantazyjną klamrą to wymarzone buty fashionistek na całym świecie. Model Hangisi, bo o nim mowa, doczekał się nawet swojej płaskiej wersji w postaci balerin i klapek. Ostatnio chwaliła się nimi w mediach społecznościowych Małgorzata Socha.

Manolo zaprosił do współpracy m.in. Rihannę, a w 2010 roku w kolekcji projektanta znalazły się buty noszące nazwy Poznania, Łodzi i Suwałk! Osobiście jestem bardzo ciekawa, czy kultowe buty przyjmą się także w Polsce. A sama nie mogę się ich doczekać!

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP