Blisko ludziOd zaręczyn Magdaleny Narożnej minął rok. Teraz zdradza ślubne plany

Od zaręczyn Magdaleny Narożnej minął rok. Teraz zdradza ślubne plany

Magda Narożna o związku
Magda Narożna o związku
Źródło zdjęć: © fot. AKPA
13.08.2021 10:37

Magdalena Narożna po głośnym rozwodzie z Dawidem Narożnym odnalazła miłość, spokój i szczęście u boku kolegi ze szkolnej ławy, Krzysztofa Byniaka. W najnowszym wywiadzie zdradziła ślubne plany.

Magdalena Narożna narzeczonego zna ponad 20 lat. O swoim związku mówiła jakiś czas temu w mediach, że to przeznaczenie. Wokalistka Pięknych i Młodych w rozmowie z Plejadą podzieliła się teraz szczegółami dotyczącymi ewentualnego ślubu.

Magdalena Narożna – rozwód

Dawid Narożny i Magdalena Narożna nie rozstali się w spokoju. Ich rozejściem się żyły media społecznościowe, a oni sami prześcigali się we wzajemnym obwinianiu. Aktualnie Narożny ma nową partnerkę, z którą doczekał się potomka, a Magdalena Narożna odnalazła szczęście u boku dawnego kolegi ze szkoły.

W rozmowie z Plejadą zdradziła, że oświadczyny partnera były dla niej sporym zaskoczeniem i sprawiły wiele radości. Artystka tak gestykulowała podczas otrzymania pierścionka, że uderzyła palcami o szafę. To sprawiło, że jej palce spuchły, a biżuterię, w tym pierścionek zaręczynowy, trzeba było rozcinać, aby ją zdjąć. Na szczęście dowód miłości w postaci pięknego pierścionka jest już naprawiony.

Plany na przyszłość

Zepsucie pierścionka zaręczynowego i jego ponowne naprawienie to z pewnością dobra wróżba na przyszłość. Sama Narożna przyznała kiedyś, że jej nowy związek to przeznaczenie. A jak wypowiada się o ślubie? Mówi, że nie jest on priorytetem, bo teraz musi pozałatwiać wszystkie sprawy w sądzie, aby mieć spokój i przestrzeń na realizację planów.

"Wtedy, gdy emocje już odpadną, będziemy spokojniejsi. Nie ma sensu tego robić na łapu-capu. Poza tym, to będzie kameralna uroczystość dla nas i rodziny" – powiedziała w Plejadzie Magdalena Narożna.

Na pytanie, czy wystąpi w białej sukni przez ołtarzem odpowiedziała, że to dla niej nie jest istotne, a w pięknej sukni można również iść do urzędu."Najbardziej liczy się dla mnie to, że kocham Krzyśka i chcę z nim żyć. Nawet jeśli się nie pobierzemy, nic się nie stanie. Nie będzie to miało dla nas większego znaczenia" – skwitowała piosenkarka.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także